Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A hyundai i10(2015) tényleg...

A hyundai i10(2015) tényleg női autó?

Figyelt kérdés

2022. márc. 30. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, én még nem láttam pinát rajta.
2022. márc. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
azért női mert kicsi és a nők nagy része autóban szereti a kicsit , i30 is kicsi autó i10 pedig vicc kategória
2022. márc. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Igen, ugyan úgy mint a Smart
2022. márc. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
40%
A női autók a nők szokásaihoz vannak tervezve. Az egyik legnyilvánvalóbb jele ennek az, ha a hátsó utastér nagyobb, dominánsabb, mint a csomagtartó. A nők ugyanis szeretik a szatyrokat csak behajítani hátra, míg a férfiak hajlamosabbak venni a fáradságot elrendezgetni a csomagtartóban. Ha megfigyeled, a sedanok vezetői általában férfiak, míg a "csapott seggű" kisautókban nők ülnek.
2022. márc. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Városi kisautó. Mondjuk úgy, hogy leginkább nők és nagyfarkú férfiak járnak ilyennel.
2022. márc. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
nincs olyan, hogy női autó..ki mit tud megvenni, miben érzi jól magát. Nők vezetnek kamiont, buszt, airbust,szedant is..
2022. márc. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Hogyne volna női autó, ne okoskodj már hülyeségeket. Minden autógyár tervez kifejezetten női igényekre.
2022. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igazából ha nem nőies színe van, akkor semmivel sem nőiesebb autó, mint egy tucson.

Városi vagy rövidtávú országúti rohangálós, baromi keveset fogyaszt egyébként, mert könnyű.

Csomagtartója nem is tudom minek van, mert egy bőrönd nem fér bele, de már egy kitömött tescos szatyorral is meggyűlik a bajod.

2022. márc. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igen az, van benne 1 szenzor is beépítve ha férfi (farka van) akar beülni azonnal lezár és hivja a rendőrséget
2022. márc. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kaptam kölcsön par napra ugyanilyen autót pár napra 1.0 szívóbenzinesben. Meglepően fürge, jó vezetni, kényelmes. Igazi városba való kocsi. Ha rózsaszín lett volna nem kék lehet felmerült volna bennem hogy női autó. Szerintem az eleje elég karakteres, férfias. Szóval nekem kicsit sem volt ciki.
2022. ápr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!