Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik városi kisautót vennéd,...

Melyik városi kisautót vennéd, ha lehet tudni, hogy Toyota, Honda, Suzuki, Hyundai a legmegbízhatóbbak?

Figyelt kérdés
[link]
2022. ápr. 14. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Yarist
2022. ápr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Indokot is kérnék. Pl: Honda Jazz azért nem, mert drága hozzá az alkatrész és hamar rozsdásodik.

Yaris: azért ez, mert küllemre ez tetszik.

Hyundai: azért, mert fillérekért van hozzá alkatrész, de minőségibb,biztonságosabb, mint egy Suzuki.

2022. ápr. 14. 12:40
 3/10 anonim ***** válasza:

Megbízható Honda Jazz:


[link]

2022. ápr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jazz tud rohadni, tény. De míg nincs rozsda, addig viszonylag megbízható tud lenni. 10 éves kor felett tuti nem vennék ilyet.
2022. ápr. 14. 12:47
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
De ha te eldöntötted már, akkor mit vársz tőlünk?
2022. ápr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5.Fejtsd már ki, mert nem értelek. 3. válaszoló, amit küldött arra reagáltam, én kérek elnézést, hogy mertem válaszolni rá. Ami egyébként egy nagyon jó cikk egyébként.
2022. ápr. 14. 12:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Minden autó tud rohadni, át kell nézetni előtte ennyi.
2022. ápr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, de nem mindegy milyen szinten. Amire jellemző a rozsda és arról híres hogy rozsdásodós pl: mazda 6 vagy épp jazz sokan el se mennek megnézni inkább az 5. megnézett csalódás után. Én jazzel és focussal voltam így. Aztán lett egy rozsdamentes vw.
2022. ápr. 14. 13:41
 9/10 krwkco ***** válasza:

"Megbízható Honda Jazz:

[link] "

Nem tudom, hogy én látom-e rosszul, de furcsa ennek az autóvizsgálónak a hozzáállása. Értem, hogy mindenki olyan autót akar, amin nincs barnásvörös terület, de azért nem mindegy, hogy hol van...

A motortérről készült képre azt mondja, hogy "II. világhaborús lelet". És közben rozsdásak a csavarfejek, egy bilincs, a motortartó fémalkatrészeinek a széle és kicsit balra egy nemtudommi, ami cserélhetőnek látszik. A harmadik képen a futómű masszív, soha el nem fogyó alkatrészei és a féknyereg. A féknyeregre külön képen is visszatér. Ki a fenét érdekel az, ha a féknyereg kívülről rozsdás? Ami lemez látszik az egy kis porsenés kivételével sértetlen bevonatú. Egyedül a nyúlvány az ami miatt azt lehet mondani, hogy nem ajánlja az autót.

A többit minek kellett rémálomnak minősíteni? Szerintem aki autót keres, nem árt ha tudja, hogy hol kritikus a rozsda és hol nem. És ilyen szempontból ez a cikk meglehetősen félrevezető.

2022. ápr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Motortérre azt mondom én is, hogy minimális a rozsda.

Futóművön is természetes, ha van valamennyi. Itt gondolom túl sok volt a rozsda ahhoz, hogy megvehető státuszba kerüljön a kocsi. Ahogy kinéz a nyúlvány, futómű minden része nyakig rozsdás, nekem se jönne meg a kedvem a vételhez. Ha lengéscsillapítót vagy stab pálcát kell cserélni, emeletes szívás lesz ennél a kocsinál az fix. Nem mondom hogy lehetetlen lesz kicserélni, de szívás. Féknyerget még sose láttam ennyire rozsdásat, csak egy mazdán hasonlót.

2022. ápr. 14. 15:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!