Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki, Passat, BMW miért...

Suzuki, Passat, BMW miért ennyire beszűkültek az emberek?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy akinek nincs pénze az automatikusan suzukit vesz, körül se néz, hogy ugyanannyi pénzért esetleg egy jobb kocsit is vehetne.

Aki pedig azt hiszi, hogy nagyon májer az rögtön a passat, bmw vonalra ugrik rá. Minden második ismim oda van meg vissza ha meglát a parkolóban egy szakadt passatot.. Aztán néznek nagyokat mikor mondom, hogy 1,5-ért már kapnak, mert hullik szét az összesnek a fos pdtdi motorja..

Bmw a csúcs rohad mindenhol 90 körüli évjárat kb. de 3-4 millákat tippelnek rá. De a leggázabb a cicaszemü 5ös ha olyanod van akkor tényleg te vagy az élet császára.. Rendszerint 15-20 milákat mondanak rá.. (3,5-4 ért kapni). És nem zavarja őket, hogy minden nap látnak belőle 8 darabot meg rengeteg bodzás cigány is ilyennel mászkál már, neki akkor is ez az álma.. Mindnek olyan a belseje mintha temetésre készítették volna dög, unalom.. Miért mindenki ezekre a tucat verdákra van rá kattanva amiknek mellesleg semmi stílusuk sincs??


2010. szept. 15. 11:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Én mondjuk ,ha tehetném, szívesen választanék Volvot!
2010. szept. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Az hogy jobb, az új állapotára igaz, lehet ugyanannyiért kapok BMW-t, mint Suzukit, de a BMW öregebb és szét van hajtva /mert BMW!/, a Suzuki meg jó állapotú.

Te melyiket választod? Azt amelyiket gyakran és drágáért kell javítani, igaz büszkén lehet kinézni belőle?

2010. szept. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem értetted meg amit kérdeztem. A kérdés arra irányult, hogy sok embernél miért nem jöhet szóba vásárlásnál más márka ezeken kívül. Illetve miért van ezekből egyre több itthon.
2010. szept. 15. 12:10
 4/19 anonim ***** válasza:

Általában megéri tucatautót venni mert:

-Van hozzá alkatrész

-Értenek hozzá a szerelők


Kíváncsi lennék, hogy milyen autót kapsz egy új swift áráért ami jobban megérné.

2010. szept. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mert a nép hülye.
2010. szept. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mert a cicaszemű 5ös gyönyörű.A passat,suzi nálam felejtős,de scirocco a régi az azért odavág.
2010. szept. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

ma 13:32

hát még az új :D


amugy a kerdezonek:sztem a bmw egy joo auto,barmelyik szeria es barmelyik evjarat...suzukit meg soha nem vennek...de te akkor milyet ajanlanal ami jobb ezeknel?

2010. szept. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
nekem 5-ös golfom van és szeretem. egyet értek azzal aki passat-ot vesz, mert az egy jó autó. a csórók suzukit vesznek, mer tolcsó az alkatrész meg a kocsi. a tehetősebbek meg bmw mert talán szép.. de az olyan romás sztem..
2010. szept. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

1 "Miért mindenki ezekre a tucat verdákra van rá kattanva amiknek mellesleg semmi stílusuk sincs??"

te milyet vennel akkor???


am énis nagyon szemezek a 4-5 ös passat kombival

vagy bmw kombikkal

esetleg még az a4 variant is szóbajöhet

2010. szept. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A BMW mellett nemcsak a szépség meg a nagyzolás szól, hanem a vezetési élmény, a kényelem és a megbízhatóság.Van egy 20 éves 5ösöm amiben több mint 400e km van mégis elmerek indulni vele bárhova.Az árából meg kb kapnék egy 10éves swiftet amiben annyi hely van, hogy a hátam nem tudom megvakarni.
2010. szept. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!