Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért ilyen beszűkültek az...

Miért ilyen beszűkültek az emberek zenei ízlés terén?

Figyelt kérdés

Nem tudom csak itt Magyarországon, vagy máshol is, meg az is lehet, csak én vagyok rossz környezetben, de szinte mindenki ugyanazt hallgatja. Vannak akik a viván és MTVn élnek, akik minden más zenei stílust szarnak neveznek és az ezt teljes szívükből gyűlölő rockerek, akik csak rock zenét hallgatnak, és ők is minden mást utálnak. Nem szeretek általánosítani, de most lehet szerintem, mert tényleg nem látok mást. Ez miért van szerintetek? Néha néha elgondolkoztam már ezen, pl. ma is, mert nekem szegezték a kérdést a vonaton, hogy rocker vagyok e vagy diszkós. Hát..az ilyen kérdésekre nem tudok mit válaszolni. És ekkor jött: nem mered bevallani hogy rapper vagy? ... Már-már majdnem megvertek. És ez nem az első eset, hogy ilyen kérdést tesznek fel.


Gondoltam arra, hogy egyszerűen buták, mármint lehetnek jó fejek, kedvesek, nem azt mondom, hanem zene téren buták, tehát nem foglalkoznak vele mit hallgatnak, csak hallgatják ami van, mert jó nekik. Vagy csak Magyarország van elszigetelve ennyire? Mit gondoltok?


2011. jún. 24. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak kamaszok és majd kinövik ezt idővel.
2011. jún. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Talán picit zavar is ez a dolog, mert eddig még senkivel sem tudtam normálisan elbeszélgetni a zenéről, mert mindenki borzasztó előítéletes volt.
2011. jún. 24. 17:50
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát..velem egykorúakkal jöttem ma haza. (21) Normálisak voltak, de amikor megkérdezték ezt a zenés dolgot...
2011. jún. 24. 17:51
 4/5 anonim ***** válasza:

én 28 vagyok és a 30as korosztályban ez már nem téma.

első voltam

2011. jún. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor lehet igazad van
2011. jún. 24. 17:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!