Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Minden jó körülmény adott...

Minden jó körülmény adott volt, mégis elszúrtam a forgalmi vizsgámat. Nem tudom feldolgozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ezvolt az első vizsgám. Azok után, hogy kihúztam a legkönnyebb útvonalat, és a legkönnyebb manővereket, megbuktam, mert pár km/h val gyorsabban mentem egy helyen, mert nem láttam a táblát. Annyira triviális dolgon buktam meg, hogy nem bírom feldolgozni a saját butaságom. Csak ez volt a hibám. Úgy érzem elásom magam, annyira nem bírom elviselni.

2022. ápr. 2. 21:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

En ma vizsgazom 10:30-kor

Megesz az ideg 2 napja, nagyon stresszes vagyok, a heti vezetesem nagyon rossz volt mert

Mar

Ott ideges voltam

2022. jún. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

30 oranal kiirt vizsgara, most 45 oranal jarok

Most vizsgazom eloszor

2022. jún. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 krwkco ***** válasza:

[link]

"Kerüljük el a negatív belső dialógust, helyette pozitív gondolatokra koncentráljunk („jól fog menni”).

Kerüljük el a negatív belső képeket, azzal, hogy pozitív élményeket idézünk fel, pl. amikor sikerrel jártunk hasonló helyzetben.

Tanulás során képzeljük magunkat a vizsgaszituációba, és úgy mondjuk fel az anyagot.

Légző gyakorlatok, relaxáció."


[link]

Kb. itt is a fenti tanácsok vannak.

2022. jún. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 krwkco ***** válasza:

[link]

[link]

Egy újhullámos sarlatánkodás, de lehet, hogy van akinek segít. :-)

Végül is már az is számít, ha valakinek elmondhatod az aggodalmaidat.

2022. jún. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!