Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Minden jó körülmény adott...

Minden jó körülmény adott volt, mégis elszúrtam a forgalmi vizsgámat. Nem tudom feldolgozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ezvolt az első vizsgám. Azok után, hogy kihúztam a legkönnyebb útvonalat, és a legkönnyebb manővereket, megbuktam, mert pár km/h val gyorsabban mentem egy helyen, mert nem láttam a táblát. Annyira triviális dolgon buktam meg, hogy nem bírom feldolgozni a saját butaságom. Csak ez volt a hibám. Úgy érzem elásom magam, annyira nem bírom elviselni.

2022. ápr. 2. 21:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne így állj hozzá, hanem készülj a következő vizsgára, amin át fogsz menni, jobban fogsz figyelni a táblákra. Összesen pénzt veszítesz rajta, semmi mást. Ne korbácsold magad, legalább többet vezethetsz oktató mellett, ergó jobban fog menni az egyedül vezetés. Sok sikert a következő vizsgádhoz.
2022. ápr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de úgy érzem nem megy. Olyan nagyot csalódtam magamban, hogy nem volt még erre példa. Egyszerűen nem tudok olyat mondani, amitől jobban érezném magam. Biztos hogy a sors többet nem ad ilyen lehetőséget, hogy kihúzom a legkönnyebbet. Egyszerűen tényleg nem tudom feldolgozni.
2022. ápr. 2. 22:02
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Nincs olyan hogy legkönnyebb. A forgalom mindig és mindenhol változik, és minden helyzetet le kell tudni reagálni. Ha részese leszel egy balesetnek akkor majd azt mondod a jardnak hogy ez azért történhetett meg mert ez nem volt a vizsgán?
2022. ápr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen volt a vizsgám, de nem baj, majd elmegyek még egyszer. :D Mondjuk én sok időt kihagytam után, de te ne ess ebbe a hibába.


Legjobb útvonal, egyívű megfordulás, gyér forgalom. A parkolás volt nehezebb, mert nekem a párhuzamos előre megy a legnehezebben, és azt húztam. Nem is lett tökéletes, de még el tudta fogadni a vizsgabiztos. Aztán az 50. perc után, amikor tartottunk vissza a vizsgahelyre, lankadt a figyelmem, és belecsúsztam a pirosba. Nem tudtam már a lámpa előtt megállni, és mondanom sem kell, hogy instant bukás lett. Még a vizsgabiztos is sajnálta, de nem tudott mit tenni...


Aztán amikor kisírtam magam a barátaimnak, volt, aki mondta, hogy ő már az utolsó utcában volt, pár méterre a vizsgaközponttól, már a kezében érezte a jogsit, és azon gondolkozott, mivel lepi meg az oktatóját, mert szerette volna megajándékozni. Aha, itt elkalandozott a figyelme, és ennyi elég volt, hogy ne nézzen be a jobbkezes utcába, és ne adja meg az elsőbbséget. Bukta.


Oktatóm is mondta, hogy volt már olyan tanulója, aki szintén az utolsó utcában bukott.


Átérzem a fájdalmadat, de nagyon sokan buknak az utolsó 10 percben. Szóval ettől egyáltalán nem vagy gyökér vagy lúzer. Sok sikert a következőhöz!

2022. ápr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Jól esik azért. Csakhát sajnálom, dühös vagyok magamra, nagyon. Ha egy kicsit is figyelek, nem akarom letudni az egészet, talán lenne már jogsim. Egyszerűen nem fér a fejembe. Nem tudom mit tehetnék, nagyon sokat sírok. Most kb egy hónapot ki is kell hagynom, nincs hely..
2022. ápr. 2. 22:35
 6/24 anonim ***** válasza:
Menj el edzeni valamit, ez nem olyan komoly dolog, hogy ekkora gondot csinálj belőle! Konditeremben vezesd le a feszkót. Kinek akarsz ennyire megfelelni amúgy? Gondold át ez most miért is akkora para?! Egyáltalán nem para.
2022. ápr. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
18%

Amúgy ez nem kérdés , csak egy siránkozás.

Most azt várod hogy jajj ne izélj már hát tudni fogod te ezt ???

2022. ápr. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Ha egyedül nem tudsz lenyugodni, akkor fordulj szakemberhez. Egy pszichológus némi pénz ellenében kidumálja belőled a görcsöt.


De egy jó dugás is opció. Az ellazít.

2022. ápr. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
67%

#7. És ezzel mi a probléma?


Ha csak plusz érzelmi támogatásra van szüksége, elárulom, hogy azzal sincs semmi gond. :)

2022. ápr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
menj mindig 45 kmh-val lassu haladásért max 1-2 hibapont, de gyorshajtásért azonnal bukta
2022. ápr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!