Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Minden jó körülmény adott...

Minden jó körülmény adott volt, mégis elszúrtam a forgalmi vizsgámat. Nem tudom feldolgozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ezvolt az első vizsgám. Azok után, hogy kihúztam a legkönnyebb útvonalat, és a legkönnyebb manővereket, megbuktam, mert pár km/h val gyorsabban mentem egy helyen, mert nem láttam a táblát. Annyira triviális dolgon buktam meg, hogy nem bírom feldolgozni a saját butaságom. Csak ez volt a hibám. Úgy érzem elásom magam, annyira nem bírom elviselni.

2022. ápr. 2. 21:56
1 2 3
 11/24 krwkco ***** válasza:
100%

Teljesen átlagos, hogy valaki másodikra vagy harmadikra megy át. Nem vagyunk tökéletesek.

Ha nem vettél észre egy táblát az azt jelenti, hogy még mindig tulságosan lefoglanak a vezetéssel kapcsolatos mechanikus teendők. Nem megy még elég jól a "multitasking". Gyakorolni kell, hogy minél több dolog legyen automatikus.

Amíg nem tudsz órákat venni és mással autózol az anyósülésen, addig is mondogasd magadban, hogy egyes-kettes-.... Azonosítsd a táblákat. A haladási ütemmel szinkronban gondolt át, hogy milyen az elsőbbségadási helyzet. egy ilyen gyakorlás nem egyenértékű a valódi vezetéssel, de azért valami.

2022. ápr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
100%

Szia,

Ezt mintha én írtam volna. :D 2 hete buktattak ugyanezért, az uccsó 10 percben. Hát mit ne mondjak...bőgtem, mint egy ovis. De már inkább mérges vagyok, mint szomorú. Hétfőn megyek a 2.-ra :D

Sok sikert és no para. Ha 2.-ra nem, majd 3.-ra. Engem sem vígasztal, de van, aki 4.-re ment át és még él...szóval...nyugi. Legalább nem lesz ismeretlen a dolog és nem fogsz annyira parázni előtte :D ne szívasd magad a depivel. Annál rosszabb. Tapasztalat. 2 napig nyenyenye, de sz@r nekem, aztán rájöttem, hogy felesleges. Hajrá!

2022. ápr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
100%

Szia!

Hasonló cipőben járok.

Utolsó 10 perc,jobbra el, index nuku. Azonnal bukta. Legközelebb sikerül nekünk.

12-es! Írd meg, hogy sikerült hetfőn! Egy kalappal!

Sziasztok!

2022. ápr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
100%

Sziasztok,

12es vagyok. Ma volt a 2. vizsgám, ami szintén sikertelen volt. Hozzáteszem, hogy szabályosan mentem. Jobbos utcából elengedett az ott várakozó sofőr, így hát mentem is. (Előtte lassítottam, megállni készültem). A vb nem látta, hogy intett, az oktatóm neki adott igazat így hát buktam. Már bánom, hogy nem kanyarodtam vissza az autóshoz megkérdezni, hogy elengedett e, ugyanis a mögöttem haladót is elengedte és igen, még ott állt mikor mi arrébb álltunk a parkoló szélére. Hát ez így megy. Bár nem értem, miért nem figyelt a vb és miért nem állt mellém az oktatóm, pedig ő, ahogy láttam, figyelte. Remélem nektek több esélyt adnak. Én nagyon elszomorodtam és lassan fel is adom, még 1et próbálkozom ugyanitt.

2022. ápr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
100%

14-es!

Sajnálom!

Mikor lesz a következő vizsgád?

Hány órát kell venned?

13-as voltam.

2022. ápr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Mi az, h hány órát kell vennie?
2022. ápr. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:

Szia,

Hát azt még nem tudom, hogy mikor lesz a következő, meg azt sem, hogy mennyit megyek még. Szívem szerint 1et sem, sokkal többet mentem, mint az alap 30 (kb 44 órám van).

2022. ápr. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:

Sziasztok!

15-ös vagyok.

15-ös, eddig mindenki, kivétel nélkül, az ismerőseim közül, akiknek nem sikerült elsőre,mind azt mondta, hogy vetettek velük meg órákat. 4-10 órát, kinek hogy.

Egyébként én is ugyanezt tapasztaltam.

Kérdező, ha nyugtat a tudat, én valamivel több óra után vizsgáztam először. Fel a fejjel! Sikerülni fog nekünk! Írd majd meg! Kitartást!😉

2022. ápr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

Ilyen nincs, h vetettek velük.

30 óra után annyiszor lehet menni amennyiszer csak akar. Ha nem vesz egy órát se a 30 után és 5x elmegy vizsgázni azt is megteheti.


Vetettek vele :D

2022. ápr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

Sziasztok,


Én is ugyanezt tudom mondani, mint az előttem válaszoló. Nem kötelező pótórát venni, én sem vettem, bár nem tetszett az oktatómnak. De hát ez van. Így is sokban van most a vizsgához vezető út (is). Meg hát basszus...a tanuló érzi, hogy kell e még tanulni pluszban vagy felesleges. Persze az oktató javasolhatja ha úgy látja szükségesnek. De leginkább a pénz miatt. Kövezzetek meg, de sajnos a tapasztalat ezt mutatja. :/

2022. ápr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!