Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A diesel-en tényleg nehezebb...

A diesel-en tényleg nehezebb tanulni?

Figyelt kérdés

2hét, és kezdem a rutint egy renault thalia diesel-el, és sok helyen hallottam, hogy sokkal nehezebb először, mint a benzines, ez igaz? és ha igen, mivel nehezebb? Amúgy benzinest már jól tudok vezetni, ezért is félek kicsit a diesel-töl. Előre is köszi!

18/f


2010. szept. 13. 21:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Feleslegesen feszkózol utolsó! Dízelen tanultam vezetni, és tanulóként könnyebb az hogy felengeded a kuplungot és mész. Azóta benzinest vezetek 15 éve balesetmentesen. Tehát nem igaz amit írsz, hogy soha nem fog rendesen megtanulni vezetni az aki dízelen tanult. Semmi köze a kettőnek egymáshoz! Ha aztán benzinessel kezd járni, akkor pár nap és megszokja a kuplungolást, gázadást. Ennyi...

Buta állat a magyar? Ezt állítod magadról? Rendben, de más nevében ne tedd!

2010. szept. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

én benzinessel tanultam. Eleinte fura volt megszokni apám dízeljét, de kb 2-3 alkalom után már simán ment, és nagyon megszerettem, nekem nagyon bejött az a feeling, hogy nem kell pörgetni a motort, szépen alacsony fordulaton felfele tudsz kapcsolgatni és a kocsi megy, és érzed benne az erőt. Először féltem a dízeltől, ohgy a túl nagy nyomaték miatt " nem tudom majd kordában tartani" de nem volt gond.

Most megint benzinest vezetek, szokhatom meg, hogy gázt kell adni, és nem húz annyira. Nekem a dízel feeling jobban bejött :)

2010. szept. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!