Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A diesel-en tényleg nehezebb...

A diesel-en tényleg nehezebb tanulni?

Figyelt kérdés

2hét, és kezdem a rutint egy renault thalia diesel-el, és sok helyen hallottam, hogy sokkal nehezebb először, mint a benzines, ez igaz? és ha igen, mivel nehezebb? Amúgy benzinest már jól tudok vezetni, ezért is félek kicsit a diesel-töl. Előre is köszi!

18/f


2010. szept. 13. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hát én dízelen vezettem,miért is lenne nehezebb?sőt könyebb mert alapjáraton megtartja az autót,egyesen és kettesen is.
2010. szept. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha tudsz benzinest, akkor ráérzel a dizelre is, sztem is könnyebb kéne,h legyen tanulni rajta...
2010. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem még könnyebb is a dízel,mint a benzines. Én személyszerint jobban szeretem a dieselt vezetni, mint a benzinest. Benzines Astram van, de ha tehetem, fater Audijával megyek ami dízel :D

19/F

2010. szept. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

dieselbe könnyebb

pont most lesz a rutin vizsgám nekem is egy VW Polo 1.4 turbodiesel kocsin. chiptuningos meg minden cucc benne és 110 paci..

okatatóm prezentálta hogy pl 4esbe ellehet vele indulni:)

2010. szept. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is a VW T5-ös céges autóval (2.5TDI, 130LE) Sikerült 4.-be elindulnom alapjáraton. Sokkal nyomatékosabb mint egy benzines. De viszont az 1.4-es benzines Astrám is elindul így :D
2010. szept. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 ledzep ***** válasza:

előttem szóloknak igaza van

kicsit könyebb alapjáraton megtartani....a dízelt

de nekem előny a benzineseknél hogy rövidebb a váltóút....csuklóból kezelhető

a dízelnél sokkal hoszabb...

2010. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Könnyebb, de utána szenvedni fogsz a benzinessel, mire megszokod, hogy nem fulladsz le vele:D
2010. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azt nem teljesen értem, hogy a benzines meg a dízel között a váltóút hossza, ugyan mitől változna, mert ilyen nincs.


Rátérve a válaszra.

Dízelen sokkal könnyebb vezetni tanulni, nem kell a gázadással bajlódnod elindulásnál, sokkal nyomatékosabb.

Dízel párti vagyok, jobban szeretem, de gazdasági szempontokból benzin-gázos kocsim van.

2010. szept. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jaja én is dízelen tanultam, és könnyebb mint benzinesen. Elinduláskor csak lassan felengedtem a kuplungot, gázadás nélkül. Az autó simán elindult. Más különbség nincs szerintem. Másként berreg...:))
2010. szept. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Könnyebb a dieslen tanulni. De valljuk be. Aki azt erőlteti., hogy dieselen tanulj annak én üzenem mondja meg neked, hogy soha nem is fogsz normálisan megtanulni autót vezetni. Lásd sok előttem szóló. Ó a dieselt imádom stb de a benzinessel már bajban vagyok, Vajon miért? Én miért nem veszem észre akár benzinest akár dieselt vezetek. Mert nekem tök mind1. Ja meg persze még sokat erőltetessétek a 4ikben való elindulást az autónak is jót tesz meg a tanuló így már biztos nem fog megtanulni vezetni! Kuplungot kezelni gáztadni stb. Mert minek is az? Majd leugrunk a dieselről aztán megy. Én meg nem tudom előttem a lámpáknál miért nem tudnak elindulni az autósok? Buta állat a magyar!
2010. szept. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!