Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit költenétek erre az...

Mennyit költenétek erre az autóra?

Figyelt kérdés
600 ezerért vettem, nagyon jó kis autó, megbízható, de tele van kisebb hibákkal és nagyon eszi az olajat. 500-at lazán rá lehetne dobni. Családomban már jó párszor megszívták azzal hogyha megcsináltak hibátlanra egy autót, mert utána összetört vagy valami totálkáros baja lett, amivel nagyon sokat buktak rajta. Ebből tanulva, úgy gondolom, hogy nem kéne semmi nem komoly gondot megcsináltatni, hiszen működik, egy-két zajjal, kis hibával együtt kell élni. Lényeg az lenne hogy minél kevesebbet bukjak rajta, hogyha majd el akarom adni. Ti megcsináltatnátok minden kisebb gondot is vagy meghagynátok “használható” állapotban kisebb zajokkal? 17 éves kocsi. Engem teljes mértékben kiszolgál, szeretem.
2022. márc. 11. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem zavar téged, es megy minek.
2022. márc. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván függ attól hogy mi az alapanyag, mert az NAGYON nem mindegy.
2022. márc. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
17 eves autoba, egy forintot sem.
2022. márc. 12. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az olajfogyasztás okát megkerestetném, megjavíttatnám. Meg persze műszaki vizsgára alkalmas állapotban legyen. A többi csak hobbi. :)
2022. márc. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Én semennyit, hanem eladnám, kipótolnám a pénzt, és vennék egy jobb állapotú ugyanilyet. Mármint ha ez a kedvenc típusom, és csak a közlekedés számít.

Ha ez a hobbim, és pénz se számít, akkor felújítanám teljesen. De mondjuk egy Suzuki Swiftet nem, ebből rengeteg van, hanem csak ha vmi különleges/ritka autó.

2022. márc. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit értesz kisebb hibák alatt?
2022. márc. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 krwkco ***** válasza:

"nagyon eszi az olajat"

Ez mit jelent? 1000km/liter-ben. És Ft/100km-ben?

A katalizátora még működik? Nem jelez hibát?

2022. márc. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"600 ezerért vettem, nagyon jó kis autó"

Ha nagyon eszi az olajat akkor már nem vettél, nagy jó kis autó.

2022. márc. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem mindegy mik a kisebb gondok.

Én inkább most eladnám, mielőtt az olajfogyasztás olyan szintre kerül, ami már vállalhatatlan

2022. márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!