Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Költenétek ilyen sokat az...

Költenétek ilyen sokat az autótokra?

Figyelt kérdés
van egy 17 éves autó amin keletkezett külsérelmi kár aminek a javítása kb fél millio FT ba kerül,az egész autó ért előtte kb 1 millio FT ot. Költenétek rá ennyit?
2018. jan. 16. 11:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Véletlen se írd le milyen autó...

Talán igen ,talán nem.

Ha tudom ,hogy 12 éve nálam van, minden más vatta új állapotban van kb ,és csak a karosszériára kell költeni ,akkor minden további nélkül költenék (én)

2018. jan. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

1-es jól leírta én tavaly 450ezret költöttem a 14 éves Mazdámra. Mindenki hülyének nézett, de 6 éve nálam van és tudom, hogy egyébként patent csak a karosszériára kellett költenem, most 4 évig patent.

És mivel nagyobb lakásra költök most nem fért volna bele, hogy hozzá csapok 1millát inkább és veszek egy új ismeretlen előéletű kocsit.

2018. jan. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

melyik 17 éves vas és 1 millát? Csak kíváncsi vagyok.


NEKED mit ér az autó? NEKED megéri? Ha igen, akkor ne foglalkozz azzal ki mit mond.


17 éves 1/2-es Megane-om van. Én simán rákölteném, pedig az autó ér kb. 300.000-et. De ez az ÉN autóm, össze vagyunk nőve, minden rezdülését ismerem, 100%-osan megbízom benne, tudom mik a hibái, mik az erősségei. Vágod? :) Az ÉN autóm. Az pedig a TE autód. Csak TE tudod hogy Neked megéri-e.

2018. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Direkt nem írtam le,hogy milyen autó,szerintem ez lényegtelen. Pont ez az hogy nekem is azt mondták h minek csináltatom meg...de én szeretem az autómat,5 éve az enyém. Tehát akkor nem vagyok egyedül hülye h én megcsináltatom.Eddig sehol semmi sérülés nem volt az autón.
2018. jan. 16. 12:25
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha egy 17 éves ér 1 m Ft-ot, akkor az min. Audi A4.

Simán!

2018. jan. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
mivel,ha tegyük fel,hogy mégis azt mondanám hogy nem csináltatnám meg akkor is ilyet vennék újra,ami bizonytalan előéletű és csak az átíratás lenne majdnem 100E FT
2018. jan. 16. 12:31
 7/15 A kérdező kommentje:
pontosabban egy A3 ról van szó,tudom hogy lehet kapni 600-700 ért is de azok olyanok is,ilyen mint az enyém még most is németben kb 3000€
2018. jan. 16. 12:32
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, mert hiába 17 éves, a használati értéke az ugyanolyan, mint egy 10 éves, 2 millás autónak. És arra szívesebben költenél 500 ezer forintot?
2018. jan. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
igazából semmilyen kocsira nem költenék ilyen dologra szívesen...:S nyilván a kopó dolgok más,de az hogy a karosszériára kell ... :-/ :-( amúgy ha fizetne a biztosító akkor gondolom totálkárosnak venné már és kifizetnének X összeget...?
2018. jan. 16. 15:29
 10/15 Beviz Elek ***** válasza:
Simán belevernék ennyit
2018. jan. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!