Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért hiszik sokan, hogy egy...

Miért hiszik sokan, hogy egy Osztrák autó megvásárlásával megfogták az Isten lábát?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, mikor mindent IS szétmart a "só", a teljes alja oda van neki.

De megveszi, és hordja, mint a véres rongyot. Mi ennek az értelme?


2022. febr. 20. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Olcsón hozzájut és használja.
2022. febr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Mert lehet, hogy tényleg megfogták az isten lábát.
2022. febr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vettem már én is használt osztrák autót, az egyik küszöb sérült volt, azt javítani kellett, de a többi része nem volt szétrohadva, alján, futómű alkatrészeken, csak felületi rozsda volt. Kérekjárati íveken, ajtók alján semmi. Szóval vannak ilyenek is, csak ritka.
2022. febr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem mart szét a só mindent is és nincs oda a teljes alja.
2022. febr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ki mondta ezt? Azért hoznak, vagy hoztak sokan Ausztriából autót, mert nagyon jól karbantartott autók vannak ott, sokszor teljesen rozsdamentesen. Pl Bécsben semmivel sem sóznak többet, mint Budapesten. 3 éve talán hoztunk egy jó barátomnak egy 2005ös Audi A6-ost Bécsből, reális 225 ezer km-el (szervízkönyvek, plusz kiolvasva a reális km). Az autó most 17 évesen is konkrétan újszerű állapotnak örvend, nagyon gondosan karbantartották, és meg volt vigyázva. Alánéztünk, mikor megvettük, még felületi rozsda sem nagyon volt az autón. Nem mondom, hogy Magyarországon nincs ilyen, de ezt Bécsben találtuk nagyon jó árban ahhoz képest, hogy milyen állapotban van az autó.
2022. febr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy kb.10 éve nem használnak sót az EU-ban útszórásra,környezetvédelmi okok miatt.
2022. febr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is Bécsben vettem az enyémet 2 éve, akkor 6,5 évesen. Diesel, sokat hasznàlták városban, igy kellett neki egy kis autópâlyázás, azóta hibátlanul müködik.


A rozsda miatt aggódtam, mivel kivülröl nem találtam semmi rozsdát, viszont alulra vagy a kritikus lemeztalálkozásokhoz nem látni be.


Nos, a szerelö mutatta is, hogy alul felületi rozsda van, idövel kell vele foglalkozni. Jól karbantartott autóról beszélünk, így a motorikusan minden rendben, nyilvàn, mivel tettem is érte, hogy így maradjon.

Jól felszerelt autó, nem fullextra, de a számomra fontos extrák mind benne vannak. Az Isten lábát nem fogtam meg, de az árához képest igen jó vételnek tartom a mai napig.

2022. febr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!