Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az új Suzuki S-cross-nak...

Omnagigant kérdése:

Az új Suzuki S-cross-nak milyen a futóműve? Ha jól tudom a kifutó modellét örökölte meg. Milyen a vezetési élmény? Kanyarodás, rugózás, úttartás, menetzaj stb. Sok tesztet látni a neten, de egyik sem tér ki lényeges dolgokra.

Figyelt kérdés

2022. jan. 26. 09:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Túlzás egy S-Cross-ban vezetési élményt keresni. Átlag söfőr átlag használathoz tökéletes a futómű karakterisztikája.
2022. jan. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Minőséget és vezetési élményt más márkánál kell keresni, a suzuki a megbízhatóságot és az olcsó helyváltoztatást nyújtja.
2022. jan. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Menetzaj állítólag 130-nàl nagyon megnö, viszont olcsón kapsz megbizható technikát, ami télen hòban elmegy a 4 kerék meghajtàssal.
2022. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én a kimenő modellt vezettem. Megfelelő úttartása van. Kényelemben nem jeleskedik, de ez a legtöbb Suzukira igaz. Autópályás menetzajt nem tudom.
2022. jan. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Suzukiban ne keress rugózást és szigetelést.
2022. jan. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

S crossom van, a futómű az egész autó leggyengebb pontja. Kb mintha nem is lenne, egy igazi katasztrófa :(

Szelzaj olyan 120 körül kezd nagyon hangos lenni - de semmi gond mert 120 felett a pocsék futómű miatt úgyis csak akkor fogsz menni ha bátorra ittad magadat, máskor nem nagyon mert konkrét halalfelelem, főleg ha van egy minimális oldalszel.

2022. jan. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hűha! Nekem az egyik ismerősöm mondta hogy az új swift(2018) 130 felett nem túl stabil. Bár nem magas, kicsi a súlya és a tengelytáv is keskeny így nem csoda. Minden csak nem kényelmes. Ezt számítva remek kis megbízható városi autó.
2022. jan. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
7 a remek autó és a suzuki mind Makó Jeruzsálemtől. ( Nekem is az van ) 1 előnye van nem elromlós. Itt befejeződött a lista. Rossz szigetelés. Télen erősen jön be a reuma. Hangos. Átmász egy érmén, megérzed.
2022. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8as 7es vagyok. Nekem ezres swift volt, ami jó volt benne, hogy Nagyon strapabíró.
2022. jan. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Uhhh, hát ez elég lehangoló. A Facebook csoportban "jókat" írnak róla. Akkor érdemesebb inkább egy 3-4 éves Sporageben gondolkodni.
2022. jan. 26. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!