Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megnőtt a szélzaj, de mitől?

Megnőtt a szélzaj, de mitől?

Figyelt kérdés

Mentem minap az autópályán 130-140el, és egyszercsak elkezdett hangosan suviteni a szel az utasterben, de sehol nem ereztem hogy fujna be, jobb oldalrol hallottam a szelvedo also sarka felol. Olyan 50-60nal kezdem el hallani, de 100 korul mar nagyon zavaroan hangos. Az erdekesseg az, hogy a vezetoulesbol jobbrol hallom a sarokbol, az anyosulesen pedig a bal sarokbol, ezek szerint kozepen lehet valami. De megis mi? Sehol nem erzem hogy fujna be, a szelvedo koruli gumi sincs feljove, megrepedi sehol. Valahogy az lehet hogy az elso szelvedofutes racsaibol jon? Vagy mi lehet a baj?

A valaszokat elore is koszonom!



#zaj #menetzaj #szelzaj
2016. ápr. 2. 02:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Nézd meg a tűzfalon minden a helyén van-e, mármint a motortérből nézve.

Vannak olyan helyek ahol általában csak valamivel le van dugozva egy-egy lyuk amit csak bizonyos esetekben használnak, de minden esetben rákerül a lemezre.


Na lehet egy ilyenből kiesett a dugo, és azon megy a menetszél be.

2016. ápr. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!