Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lemerult az autom akkumlatora....

Lemerult az autom akkumlatora. Van ertelme toltetni, vagy ujat kell venni?

Figyelt kérdés

Igen, szoke no vagyok.

A toltes fel tudja 100%ra vinni, ergo toltes utan tud az akksi "ujkent" funkcionalni? Vagy ez a toltes csak ilyen ideig oraig funkcionalo dolog?


2021. dec. 24. 23:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
7%

Ha nincs töltőd, akkor bikázzátok be, aztán autózz vele egy másfél órát, aztán másnap kiderül.

de a rövidtávozás nem tesz neki jót. a kocsinak se annyira.

2021. dec. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik napról a másikra halt meg az akku. Az egyik nap még pöccre indult az autó, a másik nap már meg már nem csinált semmit, pedig nem hagytam bekapcsolva semmit. Mindez nyáron történt, még a hideget sem lehetett okolni. Meg is voltam ijedve, hogy valami komolyabb gond van, de csak szimplán bekrepált az akksi. Próbáltam tölteni de semmit nem segített. Érdemes megpróbálni feltölteni, de ha te sem hagytál bekapcsolva semmit, akkor készülj fel rá, hogy egyszer majd megint nem fog indulni az autód.
2021. dec. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
7%

2 éve vetted az autót, valószínűleg akkor sem volt új benne az akkumulátor. Rá van írva az akksira mikor gyártották, hacsak a kereskedő le nem szedte, de nincs nagy jelentősége - egyszer feltöltteted valakivel, vagy kimérted a feszültséget, kipróbáljátok, menthető-e, vagy minden további kisérletezés nélkül veszel egy újat.


Egy jó akkumulátort adnak 20-25 ezerért, noname van olcsóbban is, de még az is jobb, mint télen egy döglődő akkumulátorral autózni, mert az is benne van a pakliban, hogy nem otthon merül le.

2021. dec. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
4%

Fel kell tölteni , lehet semmi baja csak nem tölt utána eleget azona rövid távokon.

De egyébként egy autóhoz szinte kötelező tartozék egy akku töltő.

2021. dec. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
76%

Két esetes a dolog, de hamar kiderül ha KO az akku.

Nekem is volt, hogy nem tudott indítani, feltöltöttem és még utána van 2 évig használtam gond nélkül, de párom meg úgy járt, hogy reggel elment dolgozni, este meg nem forgatta az indítómotort. Bebikáztuk, és simán hazajött vele. Éjjel töltőn volt, reggel indult is, de délben már nem. Szóval hamar kiderül ha tönkrement az akku.

2021. dec. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Vegyél egy zseb bikát, Tescoban most akciósak az autós cuccok ez 14000 Ft helyett 7000 ft, akkora mint egy powerbank, ha lemerül az aksi pont erre jó, hogy be indítsd a motort, aztán majd a kocsi generátora vissza tölti ha mész vele.
2021. dec. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!