Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hihető vagy hihetetlen? 5.3...

Hihető vagy hihetetlen? 5.3 liter autópályán, 2.0 dízel döggel.

Figyelt kérdés

703 km-en át mértem Merseburg felé. Aztán az utolsó cseh MOL kútnál tankoltam tele a határ előtt.

703 kmre 37 litert tudtam tankolni.

Óra szerinti 132-re beállva.


2021. nov. 4. 05:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ilyen a dízel. Ezt akarják temetni a hülyék..
2021. nov. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Ilyen fogyasztások mellett sose fogy el a kőolaj. 😁
2021. nov. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
Elég sokat szürcsöl,nézesd meg.
2021. nov. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy hihető, hosszú áttétellel, meg jó motorral. :) És ügyesen vezetsz.
2021. nov. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
81%
Igen, nagy baj van, hogy temetni akarják a dízelt és a benzinest most amikor már olyan tökélyre fejlesztették őket - az útálatos elektromos autókkal. Pl. azt egyiknél se reklámozzák, hogy nulla fok alatt csak töredékét tudja a hatótávnak, hogy ha fűtesz, a hatótáv 40 %-a elveszik, ha 100 felett mész, egyszerűen zabál, hegymenetben többet megesz mint amennyit visszatölt, stb stb, ha kerülnöd kell hóakadály vagy dugó miatt és arra nincs töltő, máris baj van, terepen meg a hülye vicc kategóriája az hogy elektromos terepjáró. Dízel és benzines hajrá, nem az ilyen mai jó motorok miatt van ózonlyuk, hanem a pazarló Amerika miatt meg az ócska korszerűtlen nagy gyárak és mozdonyok miatt. 5,3 mal szuper egy dízel. És a franc vesz elektromos autót, amikor a fél óra telitöltés is több mint 3 ezer és télen annyit mehetsz vele ha nem akarsz megfagyni, hogy kb. ott van ahol az 5 litert fogyasztó kocsik. Amikkel elmehetsz a tengerpartra két kannával a csomagtartóban mehetsz a hegyekbe, ahol nincs nyomorult töltő, meg nem vagy halálra a család az elektromos terepjáródban ha elakadsz és ott töltöd az éjjelt.
2021. nov. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
66%
Igen, egy nagy, kényelmes dízel vagy egy kis takarékos és kényelmes benzines az meghálálja a gondoskodást. Ott vannak a 30 éves Mercik, Audik, dízel 1 millió km t is elmegy ha vigyázol rá és 1000 km re megállás nélkül eljutsz át a prérin is. Majd melyik elektromos tudja ezt, amikor nálunk a cégesnél már 2-3 éves kora körül főakkumulátorhiba van jó magas áron? Akkor inkább megveszem a nyugati piac legjobb, fejedelmien kényelmes Renault Safrane - ját és bejárom vele a világot.
2021. nov. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Ez teljesen hihető, 30 éve is ennyit ettek a dízelek, meg az újak is ennyit esznek.

Ha 130-140-el mennél már nőne a fogyasztás.

2021. nov. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

30 éve sokkal de sokkal nagyobb különbségek voltak a dízel és benzines autók között...

Manapság már nem olyan nagy, de ilyen üzemanyagárak mellett még mindig sokat spórol az ember.


Anno 30 éve nem számított, hogy a Lada 16-18 litert evett mert olcsó volt a benzin.

2021. nov. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Simán hihető. Pont ma mentem egy 75-80 kilóméteres távot ugyanekkora kocsival, ebből kb 25 kilómétert városban. 5,1 lett a fogyasztás a végére.
2021. nov. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%
Én a BMW 320D-met (E90) úgy, hogy vegyesbe használtam nem tudtam 7 liter fölé vinni átlagban, úgy, hogy még eléggé offenzívan is vezetek mellé! Szóval pályán egy ilyen motortól ez kb egy átlag adat!
2021. nov. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!