Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri 2 évre Lada 2107-et...

Megéri 2 évre Lada 2107-et venni? (friss jogsis)

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 20:25
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Egy kicsit meg van horpadva.
2010. szept. 1. 11:31
 12/24 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy egy műszaki ember, nehogy ilyet vegyél. Nem akarom a Ladákat ócsárolni, jó kocsik voltak a maguk idejében, és ma is találni 1-2 gyönyörű állapotban lévő darabot (azok több mint valószínű, hogy nem eladók), de eljárt felettük az idő, és bármelyik pillanatban otthagyhat az úton. Inkább valami Ren. Twingót vagy hasonlót vegyél.
2010. szept. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Értem csak az a baj kevés pénz
2010. szept. 1. 12:49
 14/24 anonim ***** válasza:

Ha egy kicsit szeretsz bütykölgetni esetleg még érzéked is van hozzá, akkor tökéletes választás! Ha kiismered az esetleges hibáit kicsit odafigyelsz rá nem fog soha otthagyni. Olcsó alkatrész könnyen szerelhető. Szomjas is tud lenni persze ha taposod neki, de legalább olcsó az ára. Abból a százezerből amivel drágább kocsit vennél abból meg simán elkocsikázol jó ideig!

Laci

2010. szept. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
így van! ha odafigyelsz rá nem hagy cserben! már amióta letettem a jogsit akkor még ladán tanultak az emberek meg trabanton azóta vezetek ladát ! volt 1.2-em soha nem volt baj vele! 10 éve van 1.3-as 2105-öm erre is odafigyelek nagyon és soha soha nem hagyott szarban!semmi baj nem volt vele műszakiról műszakira megy át! A mai autókat megszégyenítő indítórendszere van! ha meg van csinálva rendesen! Az enyém úgy indul hogy kulcs acc on és ahogy ráfordítom a startra a kulcsot már engedem is el mert pötyörög a motor! És ez igaz! nem úgy mint a mai autóknál hogy 2-3 másodpercig a kulcsot tartani kell :) ráadásul mikor indítom sipol is egy szépet az indítómotor mint valami hibridben :) és mikor a benzinkúton a toyotás vagy a bmw-s mellém állt tankolni indítottam és nézett mint a moziban :D
2010. szept. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
ja ,ha gondolod keress meg priviben,szerzek egy fényképezőt és feldobok egy vidit youtubra hogyan indul :)
2010. szept. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
légyszi rakj fel :D aztán meg ide a linket...én is megnézném szívesen. :)
2010. szept. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
+ én is. Youtube linket pls.
2010. szept. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
hétvégén tudok csak felrakni :P akkor tudok fényképezőt szerezni amivel feltudom venni
2010. szept. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
OK csak legyen :D
2010. szept. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!