Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri 2 évre Lada 2107-et...

Megéri 2 évre Lada 2107-et venni? (friss jogsis)

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 20:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
nem
2010. aug. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
meghát! legállatabb Lada :D
2010. aug. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

2-évig akarom használni még lennem jár a műszaki.

Erre gondoltam: [link]


2. [link]


3. [link]

4. [link]

2010. aug. 31. 20:40
 4/24 anonim ***** válasza:
Ha fiatal vagy, és mellé friss a jogsi, most télre nem a legideálisabb autó a lada. Tapasztalatot szerezni az autó műszaki részeiről megfelelő autó, megbízható, de a hátsókerék hajtása miatt friss jogsis télen könnyen kilincsel előre veszi a kanyarokat vele, valamint a 2db cementes zsák meg a lapát kötelező a csomagtartóba. A másik gond (nem tudom milyen anyagi helyzetben vagy, de feltételezem, ha ladában gondolkodsz nem túl jó.), a biztosítása, és az, hogy a lada motorok szeretnek inni. A helyedben valami kis köbcentis elsőkerék hajtású kávédarálót vennék, ami keveset eszik, olcsóbb rá a biztosítás, adó stb. Persze vehetsz 2.8-as audit is. Csak egy tanács.
2010. aug. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Kösz nem télre akarom hanem jövő nyáron akarok venni 1-et a meg nem sokat járkálnék vele
2010. aug. 31. 20:45
 6/24 anonim ***** válasza:
Még valami, most hogy, látom linkeltél is. Az első, és a harmadik autót nem venném meg, még ha pisztolyt tartanának is a fejemhez sem. Az első kapásból frédi-béni járgány lehet, a harmadik meg paraszttuningnak néz ki.
2010. aug. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Gondolkodj el, a biztosítást meg ki tudod számolni itt:

[link]

én a használtautó hirdetés alapján számolnék egyet... Óriási különbségek vannak, egy 1300ccm-s és egy 1500ccm-is kocsi biztosítása között, amit akkor is fizetned kell, ha nem mész a kocsival.

2010. aug. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nemcsak 2 évre érdemes venni. Ha családod lesz és elmegy a gyerekekre a sok pénz akkor hasznos tud lenni. Én pl. 3ezer forintból cseréltem benne kuplungot, apám Astrájába 50 ezer volt. 20 ezerből kicseréltettem az első sárvédőket, lefényeztettem. Az enyémen a lökhárítók is fényezettek, így nem is néz ki olyan rosszul. Szerintem jobban néz ki mint akármelyik újabb autó. 150 ezerért pakoltathatsz bele gázrendszert. Tényleg megéri. Nekem is első autóm, de nem bántam meg, hogy nem adtam el, mert már van 2 fiam és a javításokra, üzemanyagra, biztosításra nem kell annyit kiadnom. Többet tudok költeni a gyerekekre.
2010. aug. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

igaza van az előttem szólónak!

Én az elsőre szavaznék,nagyon jól néz ki! Szép állapotban is van és nincs lelakva.Odaírták hogy bejáratva tehát alig mehetett ráadásul nem szar a fényezése.

Sok sikert a választáshoz ;)

2010. aug. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
az első kocsinál nézd meg jobban a 2ik képet...mingyárt nem lesz olyan jó állapotú szted sem
2010. szept. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!