Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell vezetni egy kocsit?

Hogyan kell vezetni egy kocsit?

Figyelt kérdés
Egy régebbi Opel valami... írjátok le hogy kell beindítani meg minden részletesen. Meg melyik pedál mire való.
2010. aug. 28. 11:43
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

12:07/1.

Ez aztán a szakszerű leírás!

2010. aug. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

ok szóval elfordítom a kulcsot akkor beindul vagy közbe nyomjak valamit?


tényleg fontos na... nincs itthon kaja meg semmi se. nem megyek messzire szóval az sem baj ha 10-ez döcögök végig.

2010. aug. 28. 12:13
 13/34 anonim válasza:
44%
ezeket is csak úgy hallottam...de inkább nem próbálnám ki XD de teljesen igazatok van ez hülyeség
2010. aug. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim válasza:
ja nyomd a gázt...(meg a kuplungot?)
2010. aug. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
29%

Ha nincs messze miért nem gyalog mész?


egyébként elmagyarázom:


ha dízel: Kuplung ki, beindítod (magyarán benyomod a kuplungot), kuplungot lassan engeded fel, a kocsi elkezd gurulni, majd el is engedheted és gázta is adhatsz ilyenkor.


ha benzines akkor annyiban különbözik hogy miközben engeded fel kis gázt adsz ne sem sokat

2010. aug. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
0%
Kulcs elfordít, 1-be berakod, lenyomod a gázt padlóig félig kiengeded a kuplungot, mikor eléred a 20-at akkor kuplungról felemeled a lábad, és berakod 5-be.
2010. aug. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim válasza:
20%
Először is rakd be a kulcsot,lépj rá a kuplungra(balról az első),aztán inditsd be az autót(elfordítod a kulcsot duplán),de a sebességváltó legyen alaphelyzetben,engedd fel a kéziféket(a jobbkezednél a sebességváltó elött),rakd egyesbe a sebességváltót,lassan engedd fel a kuplungot,közben kezd el nyomni a gázpedált(jobbról az első).Ha elöbb engeded fel a kuplungot,mint hogy nyomnád a gázt eléggé,akkor lefullad.Akkor emgint kulcsozni kell duplán :D.Fék ugye a középső,és ha gyorsítasz,akkor néha vált egyre nagyobbra(azért olyan 40-50 kmig elég a kettes).Ha rükvercbe mész,akkor ha jobbra tekered a kormányt,balra kanyarodsz,szal ott pont fordítva kell tekerni a kormányt,mint amerre akarsz menni.De azért én jogsi meg minden ismeret nélkül nem indulnék el:D
2010. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
45%
Jobbra tekered balra mész? Grat.
2010. aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy szórakozol, de azért írjad már meg kedvesem, hogy hol laksz, hol számítsak egy eszement kölyökre?
2010. aug. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
nem vagyok eszement kölyök, 26 vagyok. fél órám van a zárásig, úgyhogy megyek is kipróbálom amit írtatok, remélem sikerül, ez lesz az első:D leszámítva a számítógépes tudásom (need for speed).
2010. aug. 28. 12:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!