Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baj lehet abból ha vezetni...

Mi baj lehet abból ha vezetni fogok egy kocsit felügyelet nélkül, de még életemben nem vezettem?

Figyelt kérdés
Váltani könnyű? És majd ki kell állnom egy elég szűk garázsból is... Ne próbáljatok meg lebeszélni :) Csak nem töröm össze. :)
2010. júl. 20. 17:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? mellesleg ha aztse tudod h hogykell váltani akkor mitakarsz a volán mögött?
2010. júl. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Semmi:) Apuci biztos örülni fog neki. Majd ad egy medvepuszit az orcádra:)
2010. júl. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
úgy is kevés a donor...
2010. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Életedben nem vezetted akk azért valószínű h a szűk garázsból ki sem tudsz állni úgy h ne karcold meg a kocsit. Aztán elvezetni... elméletben sem tudod ahogy látom ( "Váltani könnyű?") így nemfog menni. Ha annyi pénzetek van h vesztek másikat a törött helyett akk hajrá ;)
2010. júl. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%

Öregem, a vezetés csak könnyűnek tűnik!:D

Ha még életedben nem vezettél és senki se magyarázta el neked a váltót, azt se tudod, mi fán terem a kuplung kezelése. És hacsak nem automata sebváltós a kocsi, tutira széttöröd, jobb esetben ki se tudsz állni a kocsival, hiszen a hátramenetről is fogalmad sincs. Ha meg a garázs ráadásul lejtős, és felfele kell menni lassú tempóval a kocsival (mert ugye szűk a garázs), akkor kb le vagy lőve, mert azt még a friss jogsisok is nehezen tudják megcsinálni első alkalommal - és ők legalább tudják kezelni a kocsit! Rutin pályán a lejtős gyakorlat az egyik legutáltabb - és joggal, pedig ott ráadásul könnyebb, mivel előremenetben kell felmenni a mini rámpán. Jah és ha kiskorú vagy, frankón a szüleidet fogják felelősségre vonni. Légy felelősségteljes! Ezek a mai gyerekek!:D

2010. júl. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Jól írja előttem szóló. Igaz nekem nincs jogsim de testvéremnek van 1.5 éve kb de még mindíg van amit csak kissebb hibákkal tud végrehajtani.


Apámnak 82 óta van jogsija na az úgy vágja a dolgokat h az nemigaz. Olyan "trükköket" csinál :D

2010. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
téleg nem olyan könnyű a vezetés mint látszik garantálom hogy arról sincs fogalmad hogy hogy kel csúsztatni a kuplungot
2010. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
11%

Ne foglalkozz az előttem szólókkal. Vezetni mindenki tud, és váltani is nagyon könnyű. annyit kell megjegyezned, hogy váltáskor kis fékezés, közben lenyomod teljesen a gázt, megfogod a váltót, határozott mozdulattal betolod a kívánt fokozatba, majd mikor bentvan, benyomod a kupplungot.


pedálok balról jobbra: kuplung, fék gáz


nyugodtan kocsikázz egy kicsit, gyakorold a ki-beállást. csak forgalmas útra ki ne gurulj, mert abból tényleg lehet baj. emberek közelébe ne menj. a legjobb egy üres zsákutca vagy földút.

;)

2010. júl. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
LOL. Váltáskor fékezés és közben lenyomod a GÁZT? WTF. Az előbbi hozzászólónak fogalma sincs a vezetésről:P
2010. júl. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Na igen, nagy hülyeséget mondott. Ezt még én is tudom :)

Amúgy hogy kell csúsztatni a kuplungot?

2010. júl. 20. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!