Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tennél ha be akarnál...

Mit tennél ha be akarnál állni egy frissen felszabadult parkolohelyre s állna elötte egy kocsi s kiszállna s azt mondaná, "-ugye tudod, hogy ide én fogok beállni?" (szo szerint tehát igy letegezve s semmi kérlek vagy hasonló.)

Figyelt kérdés
2021. máj. 18. 13:29
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
"Mit szólnál ha látnád, hogy valaki ki akar állni, megvárnád, közben hátulról jönne valaki és be akarna állni a helyre?" Én tudok kulturáltan viselkedni.
2021. máj. 18. 14:12
 12/32 A kérdező kommentje:

"Azt mondanám, hogy "ja bocs, nem vettem észre, hogy te is ide vársz".


Velem valószínűleg nem történne meg, mert feltételeztem volna, hogy nem jó kedvéből vár ott, és nem próbálok meg bepofátlankodni elé." Szabálytalanul parkoló autonak tűnt. Nem volt ráirva hogy benne ülnek s valaki vár.

2021. máj. 18. 14:13
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Hiába magyarázod a bizonyítványt, más ott várt a parkolóhelyre, amit te nem vettél észre, majd el akartad foglalni előle. Még szép, hogy kérdőre von.
2021. máj. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

#12: tehát nem vetted észre, hogy oda vár, ezt kell mondani udvariasan.

Közlekedési helyzettől függetlenül, ha valaki bunkó veled, te pedig normális módon, udvariasan válaszolsz, az hatásosabb bárminél. Ő fogja szarul érezni magát egy félreértés miatt.

2021. máj. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Semmit mert a hely ot illeti ha o mar hamarabb allt ott.
2021. máj. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Utolso ez nagy tévedés, nincs olyan hogy illeti nincs olyan hogy parkolohely foglalás, ez max egy szivesség lehet a részemről. És nem kötelességem azt figyelgetnem, hogy foglal e bárki valamit amit nincs joga foglalni. Itt egyedul ő volt bunkó, és nem nem érezte magát rosszul, fölényesnek érezte magát, s ez azért van mert nem lett kioktatva. Mondjuk a kioktatás ráfér néhány itteni trollra is.
2021. máj. 18. 14:23
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, a gép előtt ülve mekkora szája van valakinek, bezzeg ott az adott szituációban fülét-farkát behúzta. :-)

De erre jó a gyakori, itt lehet panaszkodni meg erősködni.

2021. máj. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Azért elég idegesítő tud lenni, ha vársz egy helyre és próbálnak beállni oda, ahova te már régóta vársz. Megérthető a hangnem is teljes mértékben. A lényeg az, hogy bocsánatot kérsz és tovább mész.
2021. máj. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Neki kell bocsánatot kérni s megértést várni. Itt én tettem szivességet neki nem ő nekem.
2021. máj. 18. 14:50
 20/32 A kérdező kommentje:

"Hűha, a gép előtt ülve mekkora szája van valakinek, bezzeg ott az adott szituációban fülét-farkát behúzta. :-)


De erre jó a gyakori, itt lehet panaszkodni meg erősködni." Itt csak arrol volt szó, hogy nem vagyok akkora bunkó mint ő meg itt egyesek. S nem panaszkodás történik hanem néhány troll kisiklatta a témát.

2021. máj. 18. 14:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!