Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tennél ha be akarnál...

Mit tennél ha be akarnál állni egy frissen felszabadult parkolohelyre s állna elötte egy kocsi s kiszállna s azt mondaná, "-ugye tudod, hogy ide én fogok beállni?" (szo szerint tehát igy letegezve s semmi kérlek vagy hasonló.)

Figyelt kérdés
2021. máj. 18. 13:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Látom, hogy tele van minden parkolóhellyel, amit nem hinnék, ha így várok valakire, hogy kiálljon, akkor tovább megyek. Ha már ott volt eddig is és mondjuk indexszel jelezte, hogy oda fog állni, akkor is tovább mennék, de hogyha később is jött vagy nem jelezte szándékát indexszel és nincs több parkoló a környéken, akkor mondanám, hogy én voltam itt előbb és beállnék, amíg ő itt dumál nekem.
2021. máj. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Ő volt ott elöbb közvetlenul mellette. És arra várt egy ideje hogy felszabadulkon egy hely s pont a mellette levő szabadult fel. Parkolohiány miatt alakult ki. ha egyszerre indulunk el egyikunk se tud beállni igy akkor patthelyzet lenne
2021. máj. 18. 13:37
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tovább mennék keresni, mert előbb volt ott. Megállhatsz egy kicsit messzebb is, nem árt a séta, sőt.
2021. máj. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
A lényeg a hangnemen van.
2021. máj. 18. 13:56
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ő van ott előbb, de te pofátlan módon lendületből szeretnél előtte bekanyarodni az épp felszabaduló parkolóhelyre? Van bőr a képeden, kérdező. :-)

Nálam egyszer volt egy hasonló szituáció: mikor kiszállt az autóból az illető, megkérdeztem tőle, hogy otthagyja az autóját? Visszakérdezett idegesen, hogy miért, akarok-e tenni valamit?

Mondtam, hogy nem, csak kérdezem, hogy otthagyja-e az autóját? Visszaült és elment vele máshova. Pedig esküszöm, se a fellépésem, se a hanghordozásom nem volt fenyegető.

2021. máj. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnál ha látnád, hogy valaki ki akar állni, megvárnád, közben hátulról jönne valaki és be akarna állni a helyre?
2021. máj. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
De ha a hangnemen rugózol,akkor hogy ha valami ötvenes korú háromszoros vezérigazgatója lennék a pöcsvédelmi hivatalnak, akkor lehet megsértődnék.
2021. máj. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondanám, hogy "ja bocs, nem vettem észre, hogy te is ide vársz".

Velem valószínűleg nem történne meg, mert feltételeztem volna, hogy nem jó kedvéből vár ott, és nem próbálok meg bepofátlankodni elé.

2021. máj. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatta volna magázva is azt hogy , Kedves, maga kapja be a fa..om.

Így jobb lenne???

2021. máj. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
"Szóval ő van ott előbb, de te pofátlan módon lendületből szeretnél előtte bekanyarodni az épp felszabaduló parkolóhelyre? Van bőr a képeden, kérdező. :-)" nem volt szó ilyesmiről.
2021. máj. 18. 14:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!