Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon nagy hátrányom származi...

Nagyon nagy hátrányom származik ebből? :S ( sztem azért igen)

Figyelt kérdés

17/L vagyok és szeretnék nagymotorra vizsgázni (én már ebben az évbe el akarnám kezdeni, csak anya mondta h sok a lesz a sulival együtt és rá ér) ez nem lenne gond mert igaza van =]


Csak vannak pár gondjaim :S

alacsony termetű vok 145cm és hát ugye nagymotorra azért magasnak kellene lenni :S és ha pl azért le érne a lábam attól engednének vizsgázni vagy nem ?:s nem akarok nagyon nagy motorra még sztem 600-ra se csak azért h mégse robogóm legyen meg simson hanem olyan cross szerűség :)


tapasztalt motorosok írjanak ha lehet ne (már bocsi) kis 14 éves taknyok akik bele se szagoltak és ha vmi oktató olvasná akk az még jobb lenne :)


Ja és h helyenként változik a vizsga díj vagy ez meg szabott h mennyi ? köszi


2010. aug. 22. 12:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Bocs :D megint én vok... hidd el h 125ös életed végéig nem lesz elég! :D Tapasztalat. Nekem 1 éve van meg a 125ös de már kezdem unni... Úgyis akarsz majd nagyobbat 99% :)
2010. aug. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

12 : 58 vagyok. Egy ekkora lány aki még nem is vezetett hogy tenné már le Ak-ra ??? Te fel tudod fogni (elöttemszóló) hogy mekkora erő és mekkora súly az egy ekkora embernek? mz-t évente szereltetheted. A ZXR 250 tényleg jó választás. Ezért van a sok baleset is... Sok simsonos egyből vesz egy ezres motort mert " ugyis kinövöm " a kisebbet. Igen ám de a törlesztőrészletet még ki se fizette és már fent van a neten hogy "olcsó alkatrészek eladók" mert összetörte. Egy 125-ösön meg lehet tanulni váltani mert nem dob le úgy a hátáról mint egy 400-as. És azért írtam hogy lépcsőzetesen felfelé..Aztán jöhetne a kawa 250 és ami tetszik...Ésszel már emberek...


szép napot :)

2010. aug. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ugyan hogy?? És aki csak 15évesen motorozott komarral meg verhovinával és 30év múlva újrakezdi de 400assal?? Azis olyan mintha a 0 ról kezdené. Nem sok az ha van esze.
2010. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
köszi =D hát jász-nagykun- szolnok megyei vok végülis :D de sztem nem mostanság rakom majd le :S majd sztem ha kijártam a sulit :S -.-... am apum régi mz-je meg van :D és sztem nem szar mert nekem am tetszik :) csak hát nagyon régi és sztem azt már be üzemelni :S am soha nem vezettem motrot csak vittek
2010. aug. 23. 13:55
 15/18 A kérdező kommentje:
am én alapból nem akarok 1000-rest ezt annak írom aki írta azokat a simsonosokat h összetöri, mert én tisztába vok h lány vok és ami pl. neked nem nehéz az nekem igen mert lány vok és azok sokkal gyengébbek de ha egy lány motorozni akar hozzá kell szoknia ha nem tom fel állítani akk majd szólok vkinek xD na jó nem :D:D:D
2010. aug. 23. 13:57
 16/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Az 1. vagyok. Ne haragudj nem akartam nagyon felborzolni a lelki világodat. Látom haragszol a 12-14 rongyrázó korosztályra persze lehet, hogy igazad is van. Sok sikert a jogsihoz és motorozáshoz. Laci

30/F

2010. aug. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
:D Jeee jnsz megye énis ott lakok... privátba ha gondolod elküldheted hol laksz... remélem a közelben :D aztán az mz-t beüzemelni legalább pár kör közös km erejéig! :D 17f
2010. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Szia Laci (: hát semmi gond (: alap járaton semmi gondom a "fiatalokkal" persze most is én még az vagyok csak hát amint írtam felénk ilyeneket csinálnak és hát nekem nem igazán tetszik sok 20 éves nem csinálja azt amit ők :S:S


Majd el küldöm neked h hol lakok =) meg az msn címem is :)

2010. aug. 24. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!