Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Beléptettek a T. ware-ba,...

Beléptettek a T. ware-ba, ahol edényeket kell értékesíteni. Korábban nem közölték a hátrányokat, csak most apránként derülnek ki. Származik anyagi vagy bármilyen hátrányom abból ha egyszerűen kilépek még az elején?

Figyelt kérdés
A kezdő stádiumában vagyok, amikor 3hét alatt létre kellene hozni 100ezer forintos rendelést, és azt hallottam, hogy ha nem lesz meg, akkor nekem kell kifizetni. Ezt megtehetik az előzetes tájékoztatás nélkül?
2010. júl. 19. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt olvasd el nagyon figyelmesen, amit aláírtál.

Ha abban nincs ilyen, akkor nem kötelezhetnek rá.

Van-e valamilyen papír, amit aláírtál és nincs belőle példányod? Ha igen, az baj. Mert abban lehet ilyesmi

2010. júl. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Anyám is tupper-es és úgy tudom hogy igen ki kell fizetned ha nem dolgozod le!!! 4 hét van rá nem 3!
2010. júl. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, aláírta papírokat, de nincs belőle példányom. Gondolom ostobaság volt sietve aláírni, de barátnőm vitt bele, és nem gondoltam hogy baj lehet ebből... köszi mégegyszer
2010. júl. 20. 13:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen feltételek mellett inkább hagyd ezt a dolgot.

Én amelyik céget ismerem és tagja is vagyok kb 4 hónapja ott nincsenek ilyen feltételek. Sőt semmi ilyesmi nincs, nincs belépési díj, vásárlási kötelezettség, és nem kell semmilyen "határértéket" elérni.

Nekem tetszik és csaj ajánlani tudom. Ja és nagyon széles a termékkínálat.

2010. júl. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!