Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budget autó kezdésnek?

Budget autó kezdésnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 21 éves vagyok, első autómat szeretném venni.


Kb 500 ezerig gondolkodom rajta.

Néztem régi swifteket, corsákat, vw polo/golfokat, g astrát.

Nemkell nagy autó, barátnőmmel elférjünk. Viszonylag magas és testes vagyok, ezért a beltere esetleg lehetne tágabb, de kb ennyi.

Viszont a motorja ne legyen gyenge. A 120/130-as tempót bírja legalább nyögdécselés nélkül, mivel úgymond családi autó lenne. Sokszor mennék autópályán és lakott területen kívül. A szélzaj is lehetne minimális (persze, azt nem az 500 ezres autókban kell keresni, de hátha)

Megtiszteltek ha normálisan válaszoltok. Dízel és benzin is érdekel.



2021. ápr. 20. 13:31
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Sőt, fix hogy rosszul mondtam. tehát javítanám, mk1 focusok tetszenek.
2021. ápr. 20. 23:58
 22/23 anonim ***** válasza:
Igen igen, ez mk1 amit küldtél :D Ezeknél a rozsdára figyelj nagyon, 500 körül már szerintem lehet kapni olyat, ami nem bontószökevény. Az 1.6-os szívó benzin motor talán amit a legtöbben szoktak ajánlani hozzá, mert egy egyszerű és tartós konstrukció.
2021. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Ahham. Valami nyomja a csőröm..

Csomó 1.8-at látok, viszont itt gyakorin meg kb sehol nincs az 1.8-ról semmi infó. Azzal a motorral mi van? Csak videót láttam róla ahogy megy, úgy elég jónak tűnik.

2021. ápr. 21. 13:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!