Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budget autó kezdésnek?

Budget autó kezdésnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 21 éves vagyok, első autómat szeretném venni.


Kb 500 ezerig gondolkodom rajta.

Néztem régi swifteket, corsákat, vw polo/golfokat, g astrát.

Nemkell nagy autó, barátnőmmel elférjünk. Viszonylag magas és testes vagyok, ezért a beltere esetleg lehetne tágabb, de kb ennyi.

Viszont a motorja ne legyen gyenge. A 120/130-as tempót bírja legalább nyögdécselés nélkül, mivel úgymond családi autó lenne. Sokszor mennék autópályán és lakott területen kívül. A szélzaj is lehetne minimális (persze, azt nem az 500 ezres autókban kell keresni, de hátha)

Megtiszteltek ha normálisan válaszoltok. Dízel és benzin is érdekel.



2021. ápr. 20. 13:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%

Ha anyagilag bele fér, ne vegyél ilyen autót csak azért, mert kezdő vagy. Ezt a fél milliót konkrétan kidobod az ablakon, mert ha el is adod, kevesebbért tudod csak és vásárlás után kell költened ezekre bőven.

Kisautók autópályára nem túl jók, inkább nagyobb testűt nézzél, valami sedan vagy kombi

2021. ápr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 D. Brasco ***** válasza:
88%
Tehát valami nagy(obb) erős(ebb) utazóautót keresel mindezt max öccáér'........sok sikert hozzá.Ennyiert még varosi szögegyszerű alapmotoros kisautóból is ritkán találni jót.
2021. ápr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Nemkell nagy autó.. g astrával is ugyanolyan autópályázni mint egy a4-es audival. Nekem legalábbis.

Esetleg mk2 ford focusokat kapni ennyiert?

2021. ápr. 20. 14:26
 4/23 A kérdező kommentje:
Focus kombi, g astra kombi, skoda fabia kombi? Vagy golf 4 kombi?
2021. ápr. 20. 14:28
 5/23 anonim ***** válasza:
54%
#3: ezt csak a tapasztalatlanságod miatt gondolod.
2021. ápr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Figyi, én 170cm és 135 kiló vagyok, egy Swiftem van , elférek benne hasam nem ér hozzá a kormányhoz. De inkább ne, ez egy ócska autó van benne egy motor ami elindul ,váltó működik.. Brasco folyton lehúzza az ember kedvét, de igaza van, ez az az árkategória ami szerencsejáték, fél millióért szerintem egy Daewoo Tacumát vennék. Csunya.. oké. Opel motoros, enni fogja az olajat.. oké, de ez van meg talán még a klíma is. jó
2021. ápr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
70%

#5 autópályára 130-140 km/h sebesség kell. Ennyit egy 60 lóerős is megy. Azt' ha beszorul egy kamion mögé, hát beszorul majd megelőzi ha lesz hosszú szakaszra lehetősége.


Nem feltétlen azért megyünk a pályára, mert olyan gyorsan lehet VÉGIG menni... Azért, mert "kettévágja" az országot, nem kell településre be meg ki mászkálni, meg zötyögni a kátyúkon.


Ha néha megy rá a pályára, felesleges az utazóautó.

2021. ápr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ja, hogy sokat megy pályára? Akkor se A4-et kellene... Vannak sokkal értelmesebb, teszem azt koreai, japán autók (nem Swift...) amikkel jobban jár.
2021. ápr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Na, kedves 8 -as, ha vannak, melyek azok? Évente 1 milliót tudnék rá költeni. Csak a vételár ami necces
2021. ápr. 20. 15:14
 10/23 A kérdező kommentje:
6-700 ezer még belefér.
2021. ápr. 20. 15:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!