Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda MX5 NA Pandem/Rocketbunn...

Gunner.. kérdése:

Mazda MX5 NA Pandem/Rocketbunny bodykit papírozás lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Körülbelül 1 éve vagyok tulajdonosa egy Mazda NA MX5-nek, és mint gondolhatjátok már ver az ideg hogy kezdjek vele valamit külsőleg. Az utóbbi hónapban elkezdtem szemezni egy Pandem widebody készlettel, az érdekelne hogy lehetséges lenne e forgalomképessé tenni az autót ha rá van szerelve a bodykit, és ha igen, akkor körülbelül mennyibe kerülne?


Referenciakép: [link]



2021. ápr. 7. 01:26
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy műbizonylat nincs az elemekről, szóval külön kéne bevizsgáltatni a közlekedési hatósággal. Ez elméletben lehetséges, gyakorlatilag halandó embernek nem.
2021. ápr. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm a válaszodat! Ez esetben ujjak keresztbe, és imádkozok.
2021. ápr. 7. 01:42
 3/37 anonim ***** válasza:
miata.hu fórumon kérdezz körbe
2021. ápr. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

hahaha... és utána a garázsban fogod tartani...? Mert hogy a magyar utakon első pár km-en leszakadna a fele a kitnek az is biztos XD


Rendőrnek fog tetszeni. Ehhez ültetni, nyomtávot szélesíteni is kell, és úgy általában, ezt nem igazán szeretik, elsők között fognak kiszedni a sorból feltételezve egy száguldozó egyént.

2021. ápr. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
18%
Fu de ronda ez az auto igy.
2021. ápr. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
78%
Nekem mondjuk személy szerint tetszik, de ha nincs mellette semmi motorikus tuning, ráadásul az 1.6-os motorral szerelt változat, akkor inkább nevetség tárgya lenne így, amikor a Dacia Dokker legyorsulja.
2021. ápr. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 D. Brasco ***** válasza:
82%

Ezt felejtsd el magyarországon.....teljesen esélytelen.

"gondolhatjátok már ver az ideg hogy kezdjek vele valamit külsőleg"

Gondolom....már én is rosszul vagyok szinte,csak hogy valamit kezdhess vele......de mondjuk akkor első körön lakatoltasd ki.Hidd el lesz mit!

2021. ápr. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
#7 XD
2021. ápr. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
#6 Jelenleg egy 1.8 as bontott BP motor van benne egy hideg filterrel, ami így körülbelül 135 lóerős, plusz egy két apróság ami nem tesz a lóerőhöz semmit, másban viszont talán igen.
2021. ápr. 7. 08:53
 10/37 A kérdező kommentje:
#7 Valóban volt egy jó nagy adag rozsda amikor eredetileg hozzám került az autó, a vezetőoldali ülés alatt volt egy marha nagy rozsda lyuk, meg a bal hátsó sárvédő rozsdásodott kicsit, ezek mind ki lettek javítva. Nyilván nem akarnék nekiállni optikáztatni egy rozsdakupacot.
2021. ápr. 7. 08:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!