Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan távolítsam el ezt a...

Semmi, szinte por.. kérdése:

Hogyan távolítsam el ezt a matricát?

Figyelt kérdés

Ezzel a matricával együtt vettem a kocsit nemrég. Szeretném eltávolítani, de szakszerűen, minél kevesebb kár keletkezzen a fényezésben. Sosem csináltam még ilyet autón. Tudnátok tanácsot adni, hogyan állhatnék neki?


[link]



2021. márc. 27. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

próbáld hajszárítóval kicsit megmelegíteni és körömmel lekaparni

az utána ott maradó ragacsot denaturált szesszel lehet leszedni

2021. márc. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meghagynám. Nekem tetszik.😀
2021. márc. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha régóta van fent, akkor a matrica alatt nem öregedett a festék, így mindenképpen meg fog látszódni a nyoma. Biztos, hogy megéri eltávolítani? Szerintem jópofa.
2021. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem végtelenül gagyi, inkább szedd le. próbáld melegíteni és egy bankkártyával, vagy hasonló sima élő műanyaggal letolni. Ha "papír" lejön, akkor WD40-nel pl simán le tudod törölni már a ragasztómaradványokat.
2021. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem rosszabb. Ez még talán elfogadható. 😃
2021. márc. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a fajta matricák elég tartósak. Lehet venni kimondott matrica eltávolító sprét azzal jól befújod és ronggyal nyomkodod hogy jól átázzon pár percig hagyod majd egy műanyag kaparóval óvatosan elkezded lekaparni mert az kevésbé árt a fényezésnek. A matrica maradványokat azt a ragacsos valamit szintén matrica eltávolítóval befújod és elkezded ronggyal törölgetni. Én ennél jóval nagyobb matricát szedtem le olyan autóról amin mindenféle virágos meg pillangós matricák voltak. Tipikus női tulajtól származik az autó, jól nézett ki vele, de a barátnőmnek nem ez volt az ízlése ezért döntött úgy hogy szedjem le neki.
2021. márc. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is ilyen van. :D
2021. márc. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lassú felmelegítéssel próbálkozz.

Hajszárító, hőlégfúvó, forró vizes viledával áztasd, stb.

Türelemjáték, és ha lehet, fém kaparó eszközt ne használj!


(szedd le, tényleg idétlen)

2021. márc. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!