Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen érzés vezetni?

Milyen érzés vezetni?

Figyelt kérdés
Nem kellemetlen, hogy ilyen pózban kell tartanod a lábadat?Meg folyamat figyelni?Az ülésben el tudsz kényelmesen helyezkedni?Kormány a kezedre áll?Minden érdekel.

2021. márc. 9. 23:04
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szia. Nekem 1 hónapja van meg a jogsim, amin tanultam vezetni (BMW) az nagyon kényelmes volt, én sosem éreztem, hogy kényelmetlen lenne. Vezetés közben nem is volt rá időm hogy kényelmes-e vagy sem. De mivel sosem tünt fel hogy kényelmetlen lenne, így még inkább az. Ami itthon van az vagy 20 éves rajta kicsit érezni hogy más. Szeretek vezetni, de szerintem az egyik legnehezebb része átszokni egyik kocsiról a másikra. A pedáloknál is van különbség autóknál. Amin tanultam annál a fék alaphelyzetben kijebb/feljebb volt mint a másik kettő. Van olyan autó aminek a fékje máséhoz képest jobban fog. Vagyis ha ugyan olyan erővel nyomnád a pedált, az egyiknél csak lassítanál, addig a másiknál tényleg fékeznél, hirtelen megállnál. Remélem segítettem. Ha van kérdésed még szólj.
2021. ápr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!