Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen érzés vezetni?

Milyen érzés vezetni?

Figyelt kérdés
Nem kellemetlen, hogy ilyen pózban kell tartanod a lábadat?Meg folyamat figyelni?Az ülésben el tudsz kényelmesen helyezkedni?Kormány a kezedre áll?Minden érdekel.

2021. márc. 9. 23:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Autófüggő.

Nyilván először mindenkinek furcsa, de mire odajut hogy meglesz a jogsija, már megszokja.

Egyébként meg nagyba függ az adott autótól (volt olyan, amibe akárhogy állitottam az ülést, nem lett kényelmes) de az ülésbeálliás is nagyon fontos.

2021. márc. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Mai autót vezetni olyan mintha egy fotelben ülnél. Semmi extra nincs benne.

Egy ladát már viccesebb, ott tényleg küzdeni kell a fémmel.


Olyan mint a motorozás, ha egy mai ezres motorral kezdesz alig fogsz tudni használni egy Simson Star-t. A régi cuccokat még érzéssel vezetted.

2021. márc. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Nem véletlen az, hogy az autóvezetéshez jogosítvány kell, vezetni meg kell tanulni.

Nincs benne semmi különleges miután megtanultad, megszoktad, addig persze furcsa érzés lehet, és veszélyes ha nem tudod uralni a járgányt.

2021. márc. 10. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem ezzel a pózzal mire gondolsz pontosan... Fotelban ülve nem kellemetlen olyan pózban tartanod a lábadat? Nekem kb ilyen ez a kérdés.

Amikor megtanultál járni, nem volt kellemetlen, hogy folyton koncentrálni kellett, hogy a lábaidat egymás elé kell rakni és még közben végig egyensúlyoznod is kell?

Már évtizedek óta az autókban állítható az ülés és a kormány is szinte minden pozícióban. Pont azért hogy saját magadra kényelmesen be tudd állítani. Egy mai autóban az ergonómia sem egy 70-es évekbeli Zsiguli szintjén van.

2021. márc. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Jó, bár a fejtámla nem állítható 1996 os régi suzuki swift, de nem rossz az ülés 1 órát vezettem eddig vidékre autópályán, kicsit fárasztó nyomni a bowdenes pedálokat de legalább nem kell combra gyúrni az edzőteremben :D
2021. márc. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12%
Egy régi kisautóba amit dobál össze vissza a sz.r magyar út meg a már szétrohadt tönkrement futómű abban rossz érzés. Egy e vagy s osztályos mercedesben azt se érzed ha 180-al mész. Olyan mintha ülnél a fotelban és néznéd a tv-t.
2021. márc. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
én akkor is a dobálós kis sz.r autókat szeretem, vezettem luxus SUV ot és utálom sose kéne, abban semmi élvezet nincs
2021. márc. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 lászló 815 ***** válasza:
0%
Próbáld ki aztán megtudod!
2021. márc. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 gery5000 válasza:
57%
Attól függ milyen és te mekkora vagy. Én 2 méteres vagyok, szóval a kisebb autókba mint fiat puntó, renault bruthalia, corsa, mk4 fiesta és társaiban azért világ körüli útnak nem indulnék :D fiestával jártam sokáig. ott kb feküdnöm kellett hátradönött üléssel hogy ne kelljen görnyednem
2021. márc. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
kinder fiesta
2021. márc. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!