Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem megy a vezetés?

Miért nem megy a vezetés?

Figyelt kérdés

Tegnap volt az első rutin órám. Mentünk a rutinpályán körbe, és egyszerűen semmi nem ment. Nem tudtam odafigyelni az irányjelzésre, hogy mindig belenézzek a tükörbe, a pedálokat sem tudtam kezelni. A gázt vagy túlnyomtam vagy szakaszosan. A kuplungról jobb nem beszélni. Úgy érzem semmi érzékem nincs a vezetéshez és nem fog menni a vizsga. Nem érzem az autót, nem tudok kanyarodni sem. :((

Itt olvasom hogy mindenkinek milyen könnyen ment, sokan már a harmadik rutinon is kimerészkedtem városba., mit rontok el? Pedig nagyon vártam az első vezetést, de elment a kedvem az egésztől. Az oktató alapból jófej de látszik hogy kiakasztottam.... :(((


2010. aug. 18. 11:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen túlreagálod a dolgot.. Az első rutin órán általában mindenki hasonlóan érez, csak te túlságosan bemagyarázod magadnak! Mondjuk ha így állsz hozzá az első alkalom után akkor jobb lenne megfontolni ezt a jogosítvány dolgot, mert ha később forgalomban ér valami váratlan helyzet aztán így befordulsz, nem igazán lenne jó találkozni veled az utakon! És nem azért mert béna lennél, hanem annyira bemagyaráznád magadnak hogy teljesen kiesnél a ritmusból és a figyelmetlenségeddel kárt tehetnél másokban. Változtass a hozzáállásodon!
2010. aug. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én viszont nem ajánlom, hogy parkolóba valakivel elmenj gyakorolgatni. Elmondom miért. Mivel kezdő vagy, ezért alapból ugye most tanulod a dolgokat. Ha elkezdesz egy másik kocsit is vezetgetni, akkor össze fogsz zavarodni, nem a tanuló autót fogod megszokni, hanem amin sutyiba vezetsz, és teljesen össze fogsz zavarodni. Minden autó más. Szóval én szerintem a tanuló autón kívül ne vezess mást amíg nincs meg a jogsi.
2010. aug. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg a rutinon végzendő gyakorlatokat nyugodt körülmények között, otthon fejben is többször lejátszani, összehangolni. Gyakorold. Előbb-utóbb menni fog és nevetsz az egészen. No para!
2010. aug. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Te azt vártad, hogy első rutinon menni fog rendesen?:) Az itt dicsekedő "vérpistikék", akik állításuk szerint már jogsi előtt is tökéletesen vezettek, azok is ugyan úgy bénáztak a rutinon, az első órán. Első órán mindenki bénázik hidd el. Meg kb mit számít, hogy lány vagy? Ismerek én olyan lányokat, hogy bárkit odavernek itt vezetésbe:) Sok-sok gyakorlása kérdése. Hidd el menni fog.
2010. aug. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nekem az oktatóm egy elég merész ember, első órán egy elhagyatott országúton vezettem, második órán bevitt a forgalomba, de úgy, hogy csak a rutinpályáig kellett elvezetnem. Gondolhatod... azt sem tudtam, hogy mi és merre. A rutinpályát hagyjuk, nagyon rosszul ment. És most már megvan a rutinvizsgám és még van 12 órám a forgalmi vezetésből. Hajrá, nyugi, menni fog.
2011. júl. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!