Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak engem nyugtat meg a vezetés?

Csak engem nyugtat meg a vezetés?

Figyelt kérdés
Ha valami miatt ideges vagyok, vagy rossz kedvű, beülök az autómba, és elindulok Hegyeshalom felé. Amíg Pesten vagyok az ismerős útvonalon, addig még egy darabig a gondjaim is a fejemben vannak. Aztán kiérek a pályára, elkezdek rádiót hallgatni, és elterelődnek a gondolataim. Attól függően, hogy milyen gyakran térnek vissza megyek előre. Volt olyan, hogy csak Hegyeshalomnál fordultam meg, de olyan is, hogy az első lehajtónál. Ez normális? Vagy csak én csinálom ezt?
2011. szept. 6. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
hát elég idegbeteg vagy az biztos XD
2011. szept. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem vezetek agresszívan. Általában beállok egy kamion mögé, és azt követem 90 km/h-val. Egyszer annyira belebambultam a követésbe, hogy elmentem egy kamion után egy ellenőrző pontra. A rendőrök meg nem értették, hogy miért kanyarodtam le a kamionokkal együtt :)
2011. szept. 6. 21:24
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül, én is így vagyok ezzel.

2 éve úgy belém verték az ideget, hogy Veszprémből Nyitráig mentem. ( Lehet, ennél a pontnál akartam világgá menni. )

Hetente 2 - 3 alkalommal, esténként szoktam kocsikázni, így vezetem le a napi streszt.

2011. szept. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én egyszer elmentem a szerb határig egy 600as gsxrel amikor úgy felidegesítettem magam egy csaj miatt. mentem volna tovább is csak nem vittem útlevelet :D
2011. szept. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Engem a motorozás nyugtat meg:D Nem gondolok közbe semmire, csak huzom a gázt, imádom:) 18F
2011. szept. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Úgy látom még mindig nem elég drága a benzin.
2011. szept. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon vicceseket irtok :)


Amugy nem vagy egyedul. En imadok vezetni es engem is kikapcsol. Nekem eleg a 10km-es tavot meloba meg vissza megtenni. Ha tul stresszes a melo, akkor meg elkocsikazok a boltba is mielott hazamennek es lenyugszom.

Neha (havonta tobbszor) azert en is beiktatok egy laza Bp-valamelyik hatar-nyi tavolsagot, csak h menjenek a kilometerek. (nincs gyerekem igy az extrat kocsira kolthetem)

2011. szept. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. Annyi különbséggel hogy zárt pályán taposom a pedált.
2011. szept. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Dirt3 Ott porrá zúzhatok bármilyen autót.

Vagy GTAIV ott még lövöldözni is lehet.......

Nincs autóm.19 évig vezettem teherautókat

2011. szept. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. Beülök az autómba és minden gondom semmissé válik, élvezem, jól érzem magam miközben autózok. De én nem vagyok ennyire útvonalhoz kötve, én mindig másfelé autózok. Csak az baj, hogyha pl. pont utána vezetek, miután történt valami rossz, olyankor eddig mindig bírság lett a vége! Nem beteg dolog egyáltalán. Sokan ha gondjuk van leisszák magukat, vagy drogoznak. Szerintem ez egy egészséges, teljesen jó módszer a gondjaid miatti stressz levezetésére!
2011. szept. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!