Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak engem nyugtat meg a vezetés?

Csak engem nyugtat meg a vezetés?

Figyelt kérdés
Ha valami miatt ideges vagyok, vagy rossz kedvű, beülök az autómba, és elindulok Hegyeshalom felé. Amíg Pesten vagyok az ismerős útvonalon, addig még egy darabig a gondjaim is a fejemben vannak. Aztán kiérek a pályára, elkezdek rádiót hallgatni, és elterelődnek a gondolataim. Attól függően, hogy milyen gyakran térnek vissza megyek előre. Volt olyan, hogy csak Hegyeshalomnál fordultam meg, de olyan is, hogy az első lehajtónál. Ez normális? Vagy csak én csinálom ezt?
2011. szept. 6. 21:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kissé meglepődve olvastam a kérdést, és néhány kivételtől eltekintve a válaszokat.

Ugyanis én is, hozzád hasonlóan megnyugtató érzésként élem át a vezetést.

Nagyon szeretek vezetni, már kis srác koromban, amikor nyaranta apámmal jártam az országutakat

Érdekes módon ez még soha nem merült fel beszéd témaként a kollégákkal.

2011. szept. 7. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Dettó, csak én motorral.
2011. szept. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ugyanaz:) elképesztően megnyugtat...ha ideges voltam akkoris ha stresszes akkor is ha agresszív akkor is:) amikor elmentem vezetni akkor mindig úgy éreztem hogy most vagyok a saját világomban:) lementem a hajógyárira és nyomtam pár kört a skodruval:)
2011. szept. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!