Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem megy a vezetés?

Miért nem megy a vezetés?

Figyelt kérdés

Tegnap volt az első rutin órám. Mentünk a rutinpályán körbe, és egyszerűen semmi nem ment. Nem tudtam odafigyelni az irányjelzésre, hogy mindig belenézzek a tükörbe, a pedálokat sem tudtam kezelni. A gázt vagy túlnyomtam vagy szakaszosan. A kuplungról jobb nem beszélni. Úgy érzem semmi érzékem nincs a vezetéshez és nem fog menni a vizsga. Nem érzem az autót, nem tudok kanyarodni sem. :((

Itt olvasom hogy mindenkinek milyen könnyen ment, sokan már a harmadik rutinon is kimerészkedtem városba., mit rontok el? Pedig nagyon vártam az első vezetést, de elment a kedvem az egésztől. Az oktató alapból jófej de látszik hogy kiakasztottam.... :(((


2010. aug. 18. 11:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
bízz magadban, próbálj meg 1 üres parkolóban gyakorolni, vagy valami nagy üres helyen, nyugodtan vezess, MERT IDEGESEN NEM LEHET! NE STRESSZELJ!
2010. aug. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Lány vagy?Egyébként meg erre van a rutin,hogy megtanuld kezelni az autót,majd belejössz,csak ne keseredj el és ne add fel,mert ha úgy állsz hozzá, hogy úgysem fog menni,akkor nem is fog!
2010. aug. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
44%
am fiú vagy lány?
2010. aug. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Csak nem lány vagy? :D
2010. aug. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, hogy előbb-utóbb bele fogsz jönni.

Legrosszabb esetben veszel egy-két pótórát és menni fog.

2010. aug. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
lány vagyok. köszi a tanácsokat...
2010. aug. 18. 11:26
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az autó irányítását bárki el tudja sajátítani, maga a közlekedés lesz a nehéz. Azt tanácsolom, hogy menj ki valakivel egy elhagyatott parkolóba, és gyakoroljátok az alap dolgokat. A rutint ott el tudod sajátítani, még ha sok órába telik is. Ráér még pánikolni, a neheze majd a forgalmi óráknál jön:)
2010. aug. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Ne aggódj annyira, egy friss jogsival NEM tud vezetni az ember. Nekem is nagyon rosszul ment, de nekem a forgalom. Annyi plusz órát vettem, hogy csuda, és meg is buktam kétszer. Sajna bátorság kell, és nem szabad parázni:)

Félévig csak úgy voltam hajlandó vezetni, hogy valaki ült mellettem. Egy év vezetés után mertem azt mondani, hogy tudok vezetni.

2010. aug. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézd... engem első alkalommal kivitt az oktató a rutinpályára és csak a kuplunggal kellett játszanom illetve kanyarogni az autóval 2 sávban, hogy érezzem az autót... Második órán már nekem kellett kivezetnem és vissza is. Mondd meg az oktatódnak, hogy mit szeretnél csinálni és szerintem ha jófej, akkor bele fog menni. Először kuplung, kanyarodás, aztán jöhet a fék és a gáz... ezek után lehet csak nekiállni a rutinfeladatoknak. Ha jól sejtem a kuplungot túl gyorsan engedted fel.. menj pár kört buszon és hallani fogod, hogy a buszsofőr hogy vált... sokáig lenyomva tartja és lassan engedi fel. Nekem első alkalommal nem is kellett figyelni a fordulatszám mérőre mert a kocsi hangja alapján váltottam... 2 éve buszozok suliba és vissza. a tükröket én csak a 3-4. alkalommal figyeltem, ahogy az irányjelzőt is... addig nem is tudtam rá figyelni és nem is nagyon érdekelt a rutinpályán... Majd belejössz;)
2010. aug. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyám!!! Mit akarsz az ELSŐ rutinóra után??? Benevezni a F1-be:D?


Na de tényleg, adj már magadnak egy kis időt. Főleg, ha eddig nem próbálkoztál "feketén" a vezetéssel. Türelem, türelem, türelem!

2010. aug. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!