Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szoktátok ezt alkalmazni?

Szoktátok ezt alkalmazni?

Figyelt kérdés
Sötétedik, nagy a sor,(áll,dugó,főút) utolsó vagy a sorban, akkor te benyomod az elakadás jelzőt, hogy aki jön mögötted lassitson,és véltlen se jöjjön beléd?
2020. dec. 5. 07:34
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
#33: 32-es vagyok. De persze láttam, én is meg szoktam köszönni 2-3 villantással, ha pl beengednek sávváltáskor, meg én is beengedek másokat, ma is 3 villanással a vészvillogóval megköszönte akit beengedtem magam elé. De aki tud vezetni, van rutinja, meg következetesen gondolkodik, az felismeri ha megköszönés van, vagy féklámpa+vészvillogó + torlódás... Annyi, hogy nem mindig saját fejünkkel kell gondolkodni, bele kell néha képzelni magunkat az előttünk haladóéba...
2020. dec. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!