Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szoktátok ezt alkalmazni?

Szoktátok ezt alkalmazni?

Figyelt kérdés
Sötétedik, nagy a sor,(áll,dugó,főút) utolsó vagy a sorban, akkor te benyomod az elakadás jelzőt, hogy aki jön mögötted lassitson,és véltlen se jöjjön beléd?
2020. dec. 5. 07:34
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
0%

Szóval a "kreatív" magyar sofőr vészvillógózik, ha lassul a sor, nehogy belemenjenek.

A másik esetben a mostanáig egymás mellett autózó haverok közül az egyik kimegy a lehajtón és elköszön a haverjától persze, vészvillogózva.

A harmadikat beengedték a szélső sávból ő pedig megköszöni a beengedést.....vészvillogóval.

Ezek után ha valakinek defektje, motorhibája bármi kínja van, mit használ??? vészvillogót.

Tehát az alapsztori: besötétedett, az előtted halad egy autón hirtelen fölvillan egyszerre a "négyesindex"(Bödőcs duma)

Na kedves kérdező!

A hátralevő 200méteren - max. 3-4 másodperc alatt, döntsd el, hogy miért és milyen mértékbe kell neked fékezni, és a felsoroltak közül, mit is akart jelezni az előtted levő, azokkal a szép sárga ritmikusan villódzó fényekkel? :(

2020. dec. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
A sok nyafogás helyett inkább el kéne gondolkodni: ha valaki vészvillogózik, akkor ott valami történt/történni fog, tehát jobban kell figyelni, gázról esetleg a fék fölé helyezni a talpat közben. Ennyi. Minek ez a hiszti hogy 'miért vészvillogóznak' ?! Életet menthet. A sok index nélküli sávváltó miatt kéne nyavalyogni. Felénk már vagy 40 éve is jeleztek és jeleznek a soförők a szembejövőnek villogással ha rendőrt / trafipaxot láttak, érdekes ezt 99%-ban megköszönik nem hőbörögnek hogy minek villog... Kb Ennyi.
2020. dec. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
15%

#32!

Szóval az általam felsorolt esetek nem is léteznek, és még soha nem is találkoztál ilyenekkel. Rendben.


Bizonyára csak kitaláltam...... :(

2020. dec. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
64%

Te harmincegy, te még sosem ültél autóban, vagy sosem jártál autópályán?

Szerintem te csak kötözködni jársz ide.

Ha valaha jártál volna autópályán - különösen mondjuk Németországot tudom említeni, ahol elég gyakoriak a dugók - akkor nem merülne fel benned az, hogy összetéveszthető egy, az általad említett villantás a három sávban folyamatosan vészvillogózó legalább tucatnyi járművel.

De tudod mit? Játsszuk tovább azt, hogy te vagy az idióta. Nekünk vicces, neked meg legalábbis nem megerőltető a szerep.

2020. dec. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
51%

... mert Te, a vélemény nyilvánításomból meg tudod állapítani, hogy ültem-e már autóban, és láttam-e már autópályát?

Ügyes vagy.

Maradjunk annyiban , hogy "ültem" és "láttam".

Különben nincs jelentősége sem a távolságnak sem az idegen közlekedési kultúrának, mindössze fölvázoltam néhány -kimondottan magyar- esetet.

Ha nem találkoztál még ilyenekkel, akkor ne hidd el.


Az pedig, hogy idiótának bevezel valakit -aki leírta, hogy miket tapasztalt a közlekedésben- az téged minősít.

2020. dec. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

Idiótának nevezek valakit, aki nem tud - vagy nem akar - különbséget tenni egy beengedést megköszönő, egyszer felvillanó "négyesindex" és egy többsávos, beállt autópályán álló autóáradat elakadásjelző-tengere között.

Mi másnak nevezhetnélek? Provokatőrnek?

2020. dec. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
0%

A válaszaid alapján Te próbálsz provokatív módon reagálni a véleményemre. Tedd azt, ha ez számodra örömöt okoz.

Föladtam.

2020. dec. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
47%
Föladod, föladod, de azért nem válaszolsz a feltett kérdésre, miszerint valóban összetéveszthetőnek tartasz-e egy egyszeri felvillanást több tucat autó folyamatos villogása között.
2020. dec. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
0%

Elnézést kérek, ha neveletlen módon nem válaszoltam a kérdésedre.

Lennél szíves megírni, hogy hányas számú hozzászólásodban hangzott el így -ebben a formában- az említett kérdés?

Mert én ilyennel nem találkoztam.

2020. dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
47%

Még mindig nem válaszolsz.

Valóban összetéveszthetőnek tartasz-e egy egyszeri felvillanást több tucat autó folyamatos villogásával?

2020. dec. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!