Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire ment nektek a vezetés...

Mennyire ment nektek a vezetés eleinte?

Figyelt kérdés

Most voltam 3 alkalommal vezetni, de most először rutinpályán. És hát elég rosszul ment. Még az is nehezen megy, hogy elinduljak. Illetve nehezen találom meg a surlódási pontot (kuplung + kis gáz) mert mindig elkezd rángatni az autó...A váltás sem nagyon megy, csak ha mondja az oktató, hogy rakd kettesbe, csinálhatod a hármast stb.

Nektek hogy ment eleinte?


2010. aug. 9. 21:53
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Gratulálok, ügyes vagy :D


Ma volt a második rutinórám. Annyira ügyetlen vagyok, hogy ahogy ülök az autóban úgy érzem legszívesebben kiszállnék. Főleg mikor az oktatóm már rám mordul...Eddig a szlalon volt, a 40re felgyorsulás és megállás, és az előre parkolás. Ezek a könnyűek, és még itt is rontok. Aztán ma a tolatást mutatta meg + az Y-t. Hát erről inkább nem írok véleményt, hogy hogyan ment...:D A tolatás elég nehézkes dolog...

2010. aug. 11. 16:41
 22/22 anonim ***** válasza:
Kinek mi megy... én előbb tanultam meg hátra beállni, mint előre :) és a saroktolatást még most sem szívesen vállalom be.
2010. aug. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!