Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet összkerekes...

Hogyan lehet összkerekes autóból hátsókerekest csinálni?

Figyelt kérdés
És mennyire bonyolult?

#Hátsókerék -hajtás #Összkerék -hajtás
2020. okt. 11. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, milyen rendszerű az összkerékhajtás. Kézzel kapcsolható összkerék esetén egyszerűen csak nem kapcsolod be az első hajtást, azt' készen is vagy.
2020. okt. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Az első féltengely csuklókat kiszeded.
2020. okt. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
sehogy. Ha az első kerekek(is) kardánosak, akkor csak leveszed a kardánt..kényszer megoldás, de ha hátsózni akarsz egy próbát megér. Ha az első hajtás egyben van a motorblokkal, akkor hagyd a fenébe.
2020. okt. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Keress egy olyat, ami állandó hátsókerekes, és az első hajtás kapcsolható. Ma már a legtöbbnél fordítva van, az első hajtás fix, de a régebbi terepjárók között még találsz ilyet.
2020. okt. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én pl egy justyra gondoltam ugye a subarutól, az nem tudom hogy melyik a fix. De gondolom meglehet oldani mert a fazekas garázsnak is olyanja van
2020. okt. 11. 19:43
 6/10 A kérdező kommentje:
De amúgy köszi a válaszokat segítenek.
2020. okt. 11. 19:43
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A Justy pont elsőhajtású, és a viszkókuplung adja rá a hátsót, úgy tudom nem kapcsolható. Keress egy öreg Nissan Patrolt, az hátsóhajtású, azt hiszem ott a kerékagynál még külön be kell kapcsolni az első hajtást, nem elég bent a terepváltón.
2020. okt. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De ez miért fontos amúgy? Tényleg csak érdekelne.
2020. okt. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát miért ne tetya?🤣
2020. okt. 12. 18:40
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom csak érdekelt mennyire melós munka meg hogy hogy lehetséges mert láttam és megjött a kedvem hozzá hogy majd egyszer megcsinálhatnám
2020. okt. 12. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!