Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell bánni egy autóval...

Hogy kell bánni egy autóval hogy ne legyen baja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Két hete vettem egy autót és hosszú idő után ismét vezethetek. Egy szívó benzines autóról van szó és az az igazság hogy lámpánál 2005-3000-es fordulatról indulok. Ilyenkor nyilván felpörög a motor elég rendesen. Ettől lehet valami baja? Illetve mikor magasabb fokozatba fel váltok vagy vissza néha néha be rándul az autó. Ennek az lehet az oka, hogy túl magas vagy épp hogy túl alacsony fordulaton váltok? Kérlek segítsetek mert nem akarom tönkretenni az autómat


2020. aug. 14. 20:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hülye azért nem vagyok és nem fogok nélkül váltani. Három éve van jogsim csak mostanában nem vezettem és előtte dízel autóm volt. Ha 3000-es fordulatról indulok egyesben az nem árt a motornak?
2020. aug. 15. 16:40
 12/12 anonim ***** válasza:

3000-es fordulat dízelnél nagyon sok, hideg motornál meg egyenesen végzetes. Az még benzinesnek is sok. És nem csak a motornak, de a kuplungnak is.

De szerintem hallás után nagyon hamar belejössz. Egyszerűen hallod, érzed, hogy kívánja a motor a felváltást.

2020. aug. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!