Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A fiam most tolti be a 18...

A fiam most tolti be a 18 evet es szeretnem meglepni egy autoval ami max 20000 euroig megy! Nagyon szereti a gyorsasagot! Milyen auto legyen?

Figyelt kérdés
Hat ojant adjatok melyikenek ha jo motrot it tetetell menjen 20 ezerig tehat a 20000 ne legyen alap auto.

#auto legyen ?
2013. szept. 3. 08:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Menjél máshova álmodozni kisgyerek!
2013. szept. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
kamu
2013. szept. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
azt hittem már iskola van.
2013. szept. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Remélem hogy tényleg te a gyerek vagy és nem a szülő..

Mert nagy szégyen felnőttként (igaz gyerekként is) az ilyen borzalmas helyesírás..

ojan

melyikenek

motrot

tetetel

2013. szept. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

[link]


Átlagosan 7 euro/óra...:)

2013. szept. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem kamu a kérdés, akkor a válaszom az, hogy semmilyen autót ne vegyél, először had nőjön be a feje lágya és majd később veszel neki. Mert ha szereti a sebességet, ennyi idősen, ráadásul úgy, hogy nem dolgozott meg érte, nagy eséllyel össze fogja törni a kocsit és magát is.
2013. szept. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"Mert ha szereti a sebességet, ennyi idősen, ráadásul úgy, hogy nem dolgozott meg érte, nagy eséllyel össze fogja törni a kocsit és magát is."

A nagyobb baj, hogy valószínűleg mást is.

Ha tényleg komoly kérdés, akkor kapjon valami szecskát 500 euróig, azt nyúzhatja-zúzhatja. Később majd kap komolyabbat.

2013. szept. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
18 évesen még semmi szüksége saját autóra, főleg nem ilyen drágára, és ilyen gyorsra. Felesleges neki én szerintem még úja és gyors autót venni 18 évesen még úgysem tud olyan jól vezetni hogy tudja tartani egy felgyorsult autót. Szerintem vegyél neki valami használt opelt, vagy suzukit gyakorolni bőven jó lesz az, aztán ha már megkomolyodik mert 18 évesen még gyerek csak papíron nem az akkor vehetsz neki akár egy forma 1 es autót is.
2013. szept. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikus példa a Darwini kiválasztódásra...


Egy normális embernek eszébe sem jutna ilyen "remek" ötlet.


Vegyél neki valami jó gyors kocsit, de nem kell teletankolni, mert úgyis felcsavarodik az első fára vele!!!

2013. szept. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én a környezetemben azt látom, hogy az újgazdaggá vált prolik vesznek a gyereknek a 18. születésnapjára kocsit, a szintén tehetős, de kulturált szülők viszont később sem vesznek kocsit a gyereknek, inkább lakást, az autóért meg dolgozzon meg maga, ha kell neki.
2013. szept. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!