Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mi legyen az autóval?

Szerintetek mi legyen az autóval?

Figyelt kérdés

Ford Mondeo 1.8 TD-nk van, a bátyám és én használjuk.

350 ezerért vettük, de már 500 ezerbe benne van, kiment a válót és a kuplung, ezek most újak benne, de a szerelő szerint a turbó is menni fog és a féket is fel kéne újítani ezen kívül elkezdett rohadni.

Én szeretnék tőle szabadulni, szerintem 250 és 300 ezer között simán el tudnám passzolni, 1,5 év műszaki is van rajta, és a következő műszakiig szerintem annyit fog romlani,hogy maximum 150-200ért lehet majd eladni (főleg amilyen tempóban rohad...) már ha át megy egyáltalán a vizsgán.

Persze így is mínuszba jövök majd ki, de azért nem mindegy hogy mennyi mínusz a vége, szerintem túl sok vele a gond, persze nem új autó és nem is fogok olyat találni amire majd nem kell idővel költeni, de most őszintén, fél év alatt 200 ezer rá megy a vételáron felül az azért kicsit sok,nem?!

A bátyám viszont ragaszkodik hozzá,főleg hogy már ennyit ráköltöttünk, de szerintem ez egy pénztemető, én eleve a Fordot sem kedvelem.

Szerintetek?


2014. dec. 5. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a bátyád annyira ragaszkodik hozzá, akkor "vásároljon ki". Kifizeti neked amit beletettél, és azt csinál a kocsival, amit akar.
2014. dec. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok mindenki beleesik az ilyenbe, annak idején én is beleestem. Tanulópénznek jó, szabadulni kell tőle mert csak eszi a pénzt.
2014. dec. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja az egyes jól írja. Fizesse ki a részed. Te meg majd veszel olyant amilyent szeretnél és akkor nem lesz közös az autó. Mondjuk kozos auto azert jobb mert ha valamint cserelni kell rajta kopo alkatreszt akkor kevesebb a kiadasod es meg is meg van csinalva. Plusz kevesebbet kell utána fizetned. De attol az autotol minél hamarabb szabadulj meg.
2014. dec. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A bátyámnak mondanám, hogy akkor vegye meg a részemet, mert én innentől egy fillért nem vagyok hajlandó rákölteni. Egyébként az a helyzet, hogy egy motort fel lehet újítani, de egy kasztni-t amit elkezdett rohadni/rozsdásodni, azt hiába csinálod meg az rozsdásodni fog. Ha egy kocsi elveszíti kasztni-ját, tehát elkezd rohadni vagy rozsdásodni, akkor annak már mindegy. Vagy még annyit lehet vele csinálni, szerintem, hogy a rozsdásodó részt kivágod és helyére egy másik lemezt hegesztessz.
2014. dec. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha nagyon szar a kasszéria akkor le kell róla tenni...
2014. dec. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!