Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Külföldre megyek mi legyen az...

Külföldre megyek mi legyen az autóval?

Figyelt kérdés

Lehetséges hogy pár hónap múlva, ki fogok utazni külföldre és kb. max fél évenete jönnék haza..

Az lenne a kérdésem hogy ez idő alatt, mi legyen az autómmal? Mivelhogy garázsom nincs, van e valamilyen olcsó és biztonságos megoldás erre a helyzetre?

Mellesleg most is külföldön Ukrajnában tartózkodom a munkám miatt, de mivelhogy itt vagyok a magyar határ közelében nem okoz gondot hogy 3 havonta átmenjek az autóval a határon... De ha pl: Angliában leszek, akkor ez már nem lesz megoldás...


2014. máj. 29. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
ha csak félévente jössz haza jobban járnál, ha eladnád, mert felesleges forgalomban tartani ha úgysincs használva, legfeljebb ha itthon vagy, bérelsz egyet arra az időre...
2014. máj. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha csak utcán tudod tartani, akkor érdemesebb eladni. Ha udvarod van, csak garázsod nincs és nem szeretnél megválni tőle, akkor ki kell vonni ideiglenesen a forgalomból (fél évre vonják ki), kijelenteni a biztosítónál, kiveszed az aksit belőle és leponyvázod egy jobb minőségű ponyvával és kész. Esetleg bakra teszed.
2014. máj. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Beviz Elek ***** válasza:
Én most egyelöre magammal hoztam (4-5 hónap), a késöbbiekben kiderülmi lesz. Szeretem és sokat foglalkoztam vele ahhoz, hogy túladjak rajta.
2014. máj. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!