Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a teendő vizsga után?

Mi a teendő vizsga után?

Figyelt kérdés

Két hete sikeresen teljesítettem a forgalmi vizsgámat (ebből következik, hogy a KRESZ is sikeresen lett abszolvávla), márcsak az elsősegélyvizsga van hátra, amely kedden lesz. A lehető leghamarabb szeretném viszont a jogosítványt a kezemben, hogy még nyáron is tudjak gyakorolni. Tehát a kérdésem igazából az, hogy a sikeres elsősegély vizsga után egyből rohanhatok be a kormányablakhoz? Ha igen, akkor miket kell vinnem?


Ezért kérdezem meg tőletek, mert átmentetek rajta. A vezetés oktatóm azt mondta, hogy szóljak neki, mikor megvan az elsősegély, mert neki valamit be kell vinnie, vagy le kell adni valamit, amit kicsit furcsállok, mert senkivel nem volt ez az ismerősi körömből. Valami ötlet?


Előre is köszi a segítséget! ;)



2020. aug. 3. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Aznap már mehetsz az okmányirodába, amikor az elsősegélyt teljesítetted. Kapsz ott egy kártyát, azt vidd magaddal.

Ezen kívül az orvosi alkalmasságid kell még és a személyid, minden más megvan nekik a rendszerben.

2020. aug. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2020. aug. 3. 09:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 napot mondtak,míg biztosan bekerül a rendszerbe utána mehettem intézni.. aztán 1 héten belül megjött a jogsi
2020. aug. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A 3 napot a forgalmi vizsga rögzítése miatt mondják, de ez már megvolt a kérdezőnek, mert 2 hete vizsgázott...


Az eü vizsgát nem a rendszerben nézik, hanem az igazolólapot, amit azonnal megkap sikeres vizsga esetén.

2020. aug. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pont most foglaltam helyet okmányirodába, de csak 09.17.-re tudtam márcsak, mert addig tele. Valóban 2 hónapot kell így várni és csak azután 2 hetet, hogy megérkezzen?
2020. aug. 3. 11:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyorsan megérkezik, nekem tavaly 3 nap volt.


Viszont keress olyan okmányirodát, ahol fogadnak időpont nélkül is és akkor nem kell 2 hónapot várni.

Bármelyik okmányirodában lehet intézni, nem csak a területiben.

2020. aug. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kecskeméti-Varga Kata ***** válasza:
Elméletileg már nem kell időpontot foglalni előre a jogosítvány ügyre, egyszerűen csak be kell sétálni valamelyik kormányablakba. A sikeres forgalmi vizsgáról az igazolás a vizsga utáni 4. munkanapon ott volt. Az elvégzett eü vizsgáról vinni kell az igazolást,azt ott azonnal rögzíteni fogják. A jogosítvány 7-10 napon belül érkezik postán.
2020. aug. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!