Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sikeres kresz elméleti vizsga...

Sikeres kresz elméleti vizsga után mi a teendő?

Figyelt kérdés
Ma voltam kresz vizsgán és sikerült.68 pont lett. Alá kellet írni egy lapot és ennyi volt. Nem mondtak semmit. Meg nem is adtak papírt róla hogy sikerült. Mikor lehet elkezdeni vezetni? Nekem kell bemennem az autóiskolához vagy ők fognak hívni? Még oktatót se kellet választani. Indexautoiskola. Válaszokat előre is köszönöm.
2018. júl. 6. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked semmi további teendőd, az oktatód keresni fog telefonon és megbeszélitek az első időpontot. Hogy mikor, az attól függ mennyi tanulója van jelenleg. Lehet hogy még a héten, lehet hogy egy hónap múlva.
2018. júl. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem be kellett menni az autóssuliba, leadtam a kresz papírt, aztán ott elmondták hogy mikor vezetek és kivel!
2018. júl. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szintén bementem a suliba és elmondtam az igényeimet,hogy milyen oktatót szeretnék és milyen időpontokba érek rá. Ezek után kellett a hívást várnom.
2018. júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2018. júl. 6. 15:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Az iskolába minden képpen ajánlott bemenni.

A sikeres vizsgáról ők megkapták az értesítőt, de neked sem árt megtudakolni, mire számithatsz.

Az sem ritka eset, hogy heteket, sőt, hónapokat kell várni amíg lesz szabad oktató.

Az ideális az lenne, ha a tanuló választhatna oktatót, de a gyakorlatban ez ritka.

2018. júl. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hovarju ***** válasza:
Én rögtön a sikeres kresz vizsga után bementem az iskolába és választottam oktatót
2018. júl. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!