Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a teendő forgalmi vizsga után?

Mi a teendő forgalmi vizsga után?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma sikeres forgalmi vizsgát tettem. Az oktatom elmondta h mi a további teendő de nem nagyon tudtam figyelni’ annyira örültem. :)) szóval a lényeg hogy most 15-én megyek egèzsègügyi vizsgára. A kérdés hogy nem gond ha csak akkor fogom tudni megcsinalni az eüt? És utána ha az is meg van..hova kell vele menni? A Közlekedés hatósághoz vagy az Okmányirodába? Előre köszönöm a válaszokat!

2018. máj. 10. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is azzal zártam a sort... ha az kész akkor elbattyogsz az okmányirodába mert már nem kell a közlekedésiekhez menni (egyszerűbb lett az élet)
2018. máj. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi! Amúgy neked sem adtak papírt a sikeres forgalmi vizsgárol? Csak alá kellett írnom.
2018. máj. 10. 15:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
5 éve csináltam...arra emlékszem,hogy kaptam papírt vizsga után amin a 2 kicsi hibám is jelölve volt meg stb,de nekem akkor még a közlekedésiekhez kellett vissza mennem és utána azzal az okmányirodába
2018. máj. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly vizsgáztam és én már akkor sem kaptam papírt róla, úgy ahogy a KRESZ vizsgáról sem kapunk.

Okmányirodába kell menned a sikeres eü vizsga után. Az eü vizsga az egyetlen, ahol majd kapsz papírt, egy ilyen kis kártyaszerű papírt.

2018. máj. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szóval akkor nem baj hogy csak most fogom megcsinalni az eüt?
2018. máj. 10. 20:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
dehogy baj! az a lényeg, hogy csináld meg az eü-t is aztán le van a gond! sok sikert!
2018. máj. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
OFF, Valaki aki esetleg túl van már az EÜ-n, mire számíthatok? Attól félek inkább, nem a forgalmitól :(
2018. máj. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Az eü-től nem kell félni az a leglazább vizsga. Persze azért olvasd át a jegyzeteidet előtte, nem nagyképűen kell odamenni. Ha van kérdésed írj privátban. :) Ha Budapesten élsz, akkor a legkönnyebb eü vizsgahelyet is leírhatom, ott szinte mindenkit átrugdosnak.
2018. máj. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!