Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Legjobb automata váltós kis-autó?

Legjobb automata váltós kis-autó?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Autóvásárláson gondolkodom, és egy automataváltós autót szeretnék, de olyat, ami nem túl nagy, pl egy Kia Picanto méret.


Nem tudok sokat az automata váltós autókról, érdemes régebbi típusú automataváltós kocsikat nézni (mondjuk egy yaris), vagy azokban nem olyan jó az automata váltó?


Milyen, viszonylag megfizethető (3-4mill.), de kis autót érdemes venni, ami automata váltós?


Köszi előre is


2020. júl. 8. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon régieket, 20-25 éveseket nem érdemes nézni. Abban még 3-4 fokozatú automaták vannak, plusz többet is fogyasztanak automatával azok, mint kézivel. Újabb kocsikból érdemesebb automatát venni.
2020. júl. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3-4 millióból maximum 10 éves autók közül válogassál. A váltókkal a helyzet, hogy kicsit kockázatos; ha nem volt megfelelően karbantartva, akkor hamar felújításra kerülhet sor, ami akár fél milliós tétel is lehet. Vásárlás után én lecseréltem az váltófolyadékot. Ennek van némi kockázata, mert ha már nagyon rossz állapotú a váltó, elkezdhet csúszni. Viszont, ha nem, akkor megnöveled ezzel az élettartamát.

Konkrét típust nem tudok ajánlani, mert a Volvo C30 a legkisebb amivel van tapasztalatom (pontosabban S40-el, de ezek testvér autók).

2020. júl. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom fejből mi a legkisebb VAG amibe DSG-t raktak, de én azt venném
2020. júl. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2020. júl. 10. 08:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!