Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Veszelyes úgy vezetni,ha alig...

Veszelyes úgy vezetni,ha alig fog a fék az autómon?

Figyelt kérdés
Varosba is be kell mennem, de más kocsi nincs ezen meg alig fog a fék. Lassabban megyek mindig, de így is van hogy neha túlmegyek a kereszteződésen nem tudom bevenni a kanyart
2020. jún. 29. 07:49
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
65%

Olyan, amin van fék.

Hamarosan találkozunk, én a képernyő előtt, a te maradványaid a tűzoltóság videóján...

2020. jún. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:
Attól még az is lehet fostalicska. Amit használnak azon tönkremehet bármi, én lehet több km-t levezettem vele eddig ameddig kint dolgoztam, de ezt az nem értheti aki ki se mer menni Pest városából.
2020. jún. 29. 10:21
 33/49 anonim ***** válasza:
83%

Igen, tönkremehet, sőt tönkre is megy. Akkor az ember megcsináltatja, nem pedig közveszélyesen használja tovább.

Nem tudhatod mennyire fostalicska. Bármilyen autó mellé oda merek állni egy független állapot felmérésre bármelyik szervízben is. Nem biztos, hogy több km-t vezettél le mint én. Azt meg nem tudom honnan szedted, hogy nem merek kimenni Pestről. Az átlagos futott km mennyiségnek nagyjából 18-20%-át teszem meg Budapest közigazgatási határán belül, a többit sok más helyen.


#30

2020. jún. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:

Csütörtökön meg lesz csináltatva,ne lovagoljunk már ezen annyit.

Én is oda merek vele állni akármilyen autó mellé, attól hogy most nem jó a fék, más hibája soha nem volt, nem attól lesz fostalicska.

2020. jún. 29. 10:30
 35/49 anonim ***** válasza:
91%
ha nem jó a fék, az az én értelmezésemben = fostalicska
2020. jún. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
87%

Fék nélkül mégis mi lenne, ha nem fostalicska?

Elég nagy probléma az, ha te ezzel az autóval oda mersz állni bármi mellé is.

De szerinted továbbra is rendben van, hogy a napi két csúcsidőszakban te le fogsz autózni 180 km-t fék nélkül.

És ha már ennyire nem tudod megoldani a dolgot, mi lesz csütörtökön? Akkor majd meg tudod oldani a munkábamenetelt máshogy? Vagy valami mekkmester csinálja meg munka után és akkor már 240 km-rel kell számolni?

2020. jún. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:

Szabadságon leszek pénteken,úgy tudom megoldani😳

Fostalicska lehet,de bármikor lepipállak vele.

2020. jún. 29. 10:57
 38/49 anonim ***** válasza:
52%

Remélem egy aszfaltszállító teherautó fog büntetőfékezni előtted, és a rakomány az öldebe folyik, te fék nélküli barom.


Ha én lennék a szerelő, és saját lábon mernél megérkezni egy ilyen kocsival, feljelentenélek, és elhajtanálak a fenébe. Csak tréler jöhet szóba ilyenkor.

2020. jún. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
65%
Te engem nem lepipálsz, legfeljebb lepippanthatsz, de még azt sem, mert megválogatom hova rakom. A te szádba nem, bármlennyire is szeretnéd, cicadfiú.
2020. jún. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:
Jót nevetek rajtatok.
2020. jún. 29. 11:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!