Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada 1200 első autónak?

Lada 1200 első autónak?

Figyelt kérdés
Első autókat nézegetek főleg 1200 és 1500 asokat mi a vélemény vagy mit vegyek helyette?Imádom a veterán korú autókat

2020. jún. 17. 16:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
LAdát vegyél, vagy Wartburgot.
2020. jún. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2020. jún. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

bátran vegyél zsigulit, ladát, nem fogsz pofára esni. Nekem minden típus volt, 1200,1300, 1500-as, soha nem hagytak cserben. Baromi egyszerű javítani, egyszerű a felépítése, nem fogsz csalódni. Az igaz, hogy ma már nem számít táltos paripának, de hiába is van automata japán kocsim, azért a ladákra párás szemmel gondolok. Egy valami nem tetszett...a nagyon vékony kormánykerék.


Arra ügyelj, hogy legyen rajta érvényes műszaki, legalább hat hónap.


Járj szerencsével

2020. jún. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és a rozsdán kivül kell valamire figyelni? És mi az az ár sáv ahol érdemes nézelődni?
2020. jún. 17. 17:23
 5/18 anonim ***** válasza:
69%

Idős autó

Negatívumok:

- fapad

- rozsda

- elöregedett alkatrészekkel foglalkoznod kell. Sokszor kell szerelni


Pozitívumok:

- könnyű (nem bonyolúlt) szerelni

- fapad (ami nincs benne az nem tud tönkremenni)


Első autónak én mindig azt mondom hogy azt vegyél ami a szíved vágya. Mindegy mi az. Ha te pont ladára vágysz akkor ne hagyd magad lebeszélni. Első autó az olyan mint az első tiniszerelem. Nem tudod megindokolni miért ő, de zavarna ha nem ő lenne. Bánnád ha hagytad volna magad lebeszélni. Aztán utána sokszor nem úgy alakúl ahogy elképzelted. De tanúlsz belőle és szép emlékeket szerzel.

2020. jún. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem fogsz olcsóbban, egyszerűbben kijönni vele, mint egy 20 éves Opel Corsával vagy Suzuki Swifttel. Ezek a Ladák már kezsenek veterán autó kategóriába tartozni, ha kimondottan érdekelnek, és időt, pénzt, energiát szánsz rá, akkor vegyed, különben pusztán pénzügyi szempontból nem éri meg, mert némileg kevésbé koros autóval jobban jössz ki
2020. jún. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Imádom a trabantot sokáig arra vágytam de rá jöttem lehet hogy a lada jobb olyan viszonylatban ha mást nem tágasabb és autószerübb és mivel minden veteránt imádok főleg a keletieket igy a lada se tölem távol és igy az után érdeklődök hogy mégis mire számitsak és milyen áron kapok elfogadhatót
2020. jún. 17. 17:45
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Veszélyes lehet egy balesetnél, az ütközésvédelme ma már 0.
2020. jún. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
ezzel tisztában vagyok egyéb infó?
2020. jún. 17. 21:07
 10/18 anonim ***** válasza:

Itt szerintem mindent megtalálsz. Amit itt nem veséztek még ki, az nem is (klasszik) Lada:

[link]

Illetve a főlapon vannak cikkek is.

2020. jún. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!