Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Zsiguli első autónak?

Zsiguli első autónak?

Figyelt kérdés
És milyen típust?

2020. jún. 16. 14:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egyik barátomnak 1200-es Zsiguli az első kocsija, 600-700 ezerért vette. Nagyon szép meg jó állapotban van, pár ezer Ft-ért vannak hozzá alkatrészek. Ritkán van használva, de akkor előfordul, hogy elmegy a fék, kicsúszik az üzemanyagcső, mindig javítani kell rajta valamit, úgyhogy mindennapi közlekedésre nem igen alkalmas. De ha valaki például a fővárosban tanul, hétvégére meg hazamegy, mint ő, és akkor megy vele pár kört, annak jó kocsi.
2020. jún. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Szoci autót ne vegyél első autónak. Ezeket ma már csak hobbi célból érdemes fenntartani, ha nagyon szeretsz otthon bütykölni az autódon.
2020. jún. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azt hallotam hogy ezeket még nem volt nehéz szerelni meg ide vidékre sztem elég az meg alkatrész se drága hagyománya is olyan van hogy nagy a nosztalgia nagy szóval csupa pozitívum
2020. jún. 16. 15:16
 4/15 A kérdező kommentje:
Na megtaláltam 1200as lada ami nekem való kinézetre legalábbis mert az az egy kerek lámpás amibol van sok fent hahu-n
2020. jún. 16. 15:23
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha nagyon szeretsz szopni, akkor ideális választás.
2020. jún. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hobbi autónak, vidéki szaladgálósnak bőven alkalmas, elsőnek meg főleg. Ha szerelni is megakarsz tanulni akkor nagyon jó az alapokhoz de komolyan mondom. Én már Lada motorral is foglalkoztam kegyetlen egyszerű leírás alapján szerelni. Arra készülj fel hogy a jó állapotúak már drágák annyiért már egy 15-20 éves autót megveszel használható állapotban.


Persze ez mind a te döntésed. De készülj fel hogy szerelni többet fogod mint ha egy Suzukit vennél.

2020. jún. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 D. Brasco ***** válasza:
95%

"alkatrész se drága hagyománya is olyan van hogy nagy a nosztalgia nagy szóval csupa pozitívum"


Valoban csak csupa pozitivum lehet egy bő 50 eves technika első autónak.......az alkatresz meg hiaba olcso ha au utangyartott alkatreszek minősege olyan hitvány hogy 2 havonta cserelgetheted.

A masik meg,higy amennyiert egy valóban jó ladát adnak ,annyiert mar kismillio masik jobb/megbizhatobb /fiatalabb autot lehet venni nem pedog egy ilyen ma már max nosztalgiazni való,letűnt kor hulladékát.

2020. jún. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Aki élete első autóját akarja vásárolni, annak "hagyomány" vagy a "nosztalgia" a sokadik tényező legyen.

Tinikorú Suzuki, Astra, Golf, ..... valami ilyesmit javasolnék.


Ha lesz már mögötted vagy 100e.km, és még mindig érzel vágyat egy nehézkes orosz vasdarabra, akkor majd vehetsz egy kereklámpást, második autónak.

De csak akkor, ha van fölösleges pénzed, szerelési jártasságod, jó idegrendszered, és sok időd. ;)

2020. jún. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sok féle autot szeretek sport autókat pl Porsche boxster, golf 3 vr6 veteránt pl Lada 1200 lada1300 vagy a Trabant és ezek közül talán a láda 1200 a legèlhetobb
2020. jún. 16. 19:09
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha lada fan vagy, mert akkor nem lesz nyűg foglalkozni vele, néha elmegy rajta valami, de amúgy nagyon megbízható. Nekem kocka van napi használósba.
2020. jún. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!