Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak melyik?

Első autónak melyik?

Figyelt kérdés
2 autó között döntenék: Chrysler Pt Cruiser vagy Opel Astra H. Őszintén én a pt-t jobban szeretném, mert nagyon tetszik a formavilága, a stílusa, és hogy nem minden 2. autó néz ki így. Mit gondoltok az autóról, megbízható-e? Szinte csak városban használnám.

2020. jún. 14. 05:37
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
A népítéleten szeretik a Chryslert, szóval vedd nyugodtan. Arra készülj, hogy egy ennyi idős autónál azért vétel után egy 2-300.000Ft-os szervíz számla előfordulhat könnyen.
2020. jún. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a logikát nézzük, inkább az Opel, de ha neked a Pt tetszik akkor nem mindegy mi mit mondunk. Arra mondjuk készülj, hogy ha valami kínja van a gatyád rá fog menni, mert alkatrész se nagyon van az ilyen ritka kocsikhoz.
2020. jún. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olyan márkát ne vegyél, amit helyileg nem forgalmaznak. Kevés szerelő ért hozzá és alkatrész is problémás. A PT Cruisert egyébként mindenhol lehúzzák, nem egy jó autó. Olvassál utána.
2020. jún. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

Egen, a Cruiserről én is sok rosszat olvastam, hallottam.

Ráadásul alkatrészt szerezni hozzá....

Na nem mintha egy láncos Opel jobb választás lenne, más variációd nincs?

2020. jún. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindenképp a választott autó át lesz nézve szervízben, és csak akkor venném meg ha rendes állapotban van, persze ez nem zárja ki hogy utánna semmi baja nem lesz, de kevesebb rá az esély. 1,2 milliót szánnék egy kocsira, mindkettő autó 900k Ft, és még maradna az átírásra és az egyéb esetleges javításokra. Maximum 1milliót költenék csak az autóvételre. Alfa romeo gt-t is néztem, de mindenki aut mindja higy nagyon igényes és szervizigényesebb a többi autóhoz képest, így azt egyből kizártam. Még esetleg szóba jöhet a mazda 3-as, illetve ha tudtok még ajánlani autót azt megköszönném. Én még mindig tartanám magam a pt cruiser mellett, hiszen minden autóról lehet rosszat hallani, de sokan azt mondják hogy megbízható, és amerikában elvileg igen sikeres autó. Mit gondoltok?
2020. jún. 14. 12:44
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az Opelt választanám, a PT nem igazán jó.
2020. jún. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Engem is leakartak beszélni mindenhonnan az alfáról. Most alfám van, és nem bánom. Ahogy látom, te is inkább élmény autót akarsz, mint sem funkcionálisat. Akkor ne hallgass többeikre, egyébként bármilyen autó jó, ha gondos gazdája volt. Csak az a szar autó, amire nem figyeltek oda. Alfa GT sem szervízigényesebb, ha figyelsz rá. Alfáknak nagyon rossz híre van, mert Magyarországon csak német triumvirátus létezik, de a hurrogók háromnegyede még sosem ült alfában. Próbáld ki a kocsikat, aztán keress a neked tetszőből egy jó állapotút, mindenki más meg kussoljon a megbízható swiftjével.
2020. jún. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Alfát az vegyen, aki szerelmes bele. Megsúgom, egyoldalú szerelem lesz, de mint tudjuk, a szívnek nem lehet parancsolni.

Én az Opel mellett tenném le a voksomat. Igaz, annak is megvan a maga baja; megöl az unalom. Soha egy soron kívüli szerviz, soha egy út szélén álldogálás autómentőre várva, mindig csak beleülni, oszt menni. Pfff! :-)) Amikor az első Opelemet vettem, a szerelőm megkérdezte; mi van, unod a pofámat?

2020. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
Ah ez olyan hülyeség. Annyira unalmas már. 1 éve van alfám, vezérlést, féktárcsát, olajat cseréltem vétel után, ezen kívül elromlott a visszapillantó kapcsoló. 15 éves autó. Na bumm. A híresen rossz opel JTS motorral. Ugyanannyi gond van vele, mint bármelyik autóval, csak kényesebb. Ha vigyáznak rá, semmi baja nincs, és nem vagyok alfa b**i, csak utálom ezt a vak ítélkezési, meg "szar olasz". Mintha más autót nem kéne soha szervizelni, úgy írjátok ....
2020. jún. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!